Анже — Лілль — 1:0. Чемпіонат Франції, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-08 20:00 8 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Анже (Франція) і ... Анже — Лілль — 1:0. Чемпіонат Франції, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

8 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Анже (Франція) і Лілль (Франція).

Анже - Лілль - 1:0. Чемпіонат Франції, 30-й тур. Огляд матчу, статистикаАнже - Лілль - 1:0. Чемпіонат Франції, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Франції, 30-й тур

Анже (Франція) — Лілль (Франція) — 1:0 (0:0)
Голи: Халід Шабанович (84)

Предупредження: Андре (22), Седрік Хонтонджі (30), Бенталеб (43), Андре Гомес (88), Габріель Гудмундссон (90)

Огляд матчу Анже — Лілль:

У захопливому матчі Ліги 1 «Анже» грав проти «Лілля» на стадіоні «Стад Раймон-Копа». Команда продемонструвала свою майстерність і стратегічну гру, тримаючи глядачів у напрузі протягом усього матчу. У перерві матчу рахунок був 0:0, і гра була рівною, оскільки обидві команди були рівні за грою. Перша жовта картка в матчі була пред’явлена гравцеві «Лілля» Б. Андре на 22-й хвилині. Анже отримав першу жовту картку на 30-й хвилині, оскільки К. Хаунтонджі був попереджений за фол. Н. Бенталеб із команди «Анже» отримав жовту картку на 43-й хвилині. У грі було кілька фолів, і напруга була високою, оскільки обидві команди боролися за перемогу. На 53-й хвилині «Анже» провів першу заміну, випустивши А. Хуну замість П. Капелле. Лілль наслідував цей приклад, ввівши на 69-й хвилині Ж. Бамбу замість М. Байо. Команда також ввела в гру А. Віржініуса замість Б. Андре.

Анже зробив ще одну заміну: Ф. Ель Мелалі вийшов замість Х. Сабановича на 71-й хвилині. І. Ніане вийшов у складі «Анже», замінивши А. Сіму на 72-й хвилині. Загалом анжерці зробили п’ять замін: Ф. Гулам вийшов замість А. К. Бамби на 76-й хвилині. Ж. Бахойя також був замінений на Х. Абделлі. Матч набув захопливого оберту, коли Анже забив єдиний гол у грі на 84-й хвилині зусиллями Х. Сабановича. Стадіон вибухнув, коли господарі повели в рахунку, і хвилювання досягло свого піку. На 88-й хвилині А. Гомеш із команди «Лілль» отримав жовту картку. Напруга була високою, і команда «Анже» втримала перевагу. Матч закінчився з рахунком 1:0 на користь «Анже». Загалом, це була чудова демонстрація футболу з боку обох команд, але зрештою «Анже» вийшов уперед. Гравці продемонстрували свої навички та командну роботу протягом усього матчу, що зробило його приємним для глядачів. Це був матч, який не повинні пропустити любителі футболу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Клермон — Анже, Лілль — Монпельє.