Верона — Сассуоло — 2:1. Чемпіонат Італії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-08 21:39 8 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Верона (Італія) і ... Верона — Сассуоло — 2:1. Чемпіонат Італії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

8 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Верона (Італія) і Сассуоло (Італія).

Верона - Сассуоло - 2:1. Чемпіонат Італії, 29-й тур. Огляд матчу, статистикаВерона - Сассуоло - 2:1. Чемпіонат Італії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Італії, 29-й тур

Верона (Італія) — Сассуоло (Італія) — 2:1 (0:1)
Голи: Федеріко Чекеріні (84), A. Гайч (90+5) — А. Харруї (34)

Предупредження: А. Лорієнте (20), Велозу (43), Руан (48), Пінамонті (57), К. Лазанья (85), Джанджакомо Маньяні (89), Лопес (90)

Огляд матчу Верона — Сассуоло:

Футбольний матч між «Вероною» та «Сассуоло» в Серії А завершився захопливою перемогою господарів поля. Матч проходив на «Стадіо Марк’Антоніо Бентегоді», і рахунок у перерві був 0:1 на користь «Сассуоло». Перша помітна подія в матчі сталася на 20-й хвилині, коли гравець «Сассуоло» А. Лауріенте отримав жовту картку. Рахунок залишався 0:0 до 34-ї хвилини, коли А. Харруї забив гол за «Сассуоло», вивівши гостей уперед. Перед самою перервою, на 43-й хвилині, жовту картку отримав гравець «Верони» М. Велозо. У перерві господарі зробили дві заміни: Дж. Дойг був замінений на Ф. Чеккеріні, а М. Велозу — на К. Нгонге. Нгонге. На 48-й хвилині жовту картку отримав гравець «Сассуоло» Р. Трессольді, а на 57-й хвилині жовту картку отримав А. Пінамонті. Верона зробила ще одну заміну на 61-й хвилині, С. Верді був замінений на М. Джурича.

Сассуоло зробив дві заміни на 68-й хвилині: А. Харруї замінив Матеус Енріке, а Д. Берарді замінив Г. Дефрель. Верона також зробила заміну на 68-й хвилині: Д. Фараоні замінив І. Каллона. Остання заміна у складі «Верони» відбулася на 81-й хвилині: Ф. Терраччано був замінений на А. Гайіча. Сассуоло зробив ще дві заміни на 82-й хвилині: Д. Фраттезі замінив Д. Фраттезі на К. Торстведта, а А. Лаурієнте — Н. Байрамі. На 85-й хвилині ще одну жовту картку отримав гравець «Верони» К. Лазанья. Сассуоло зробив останню заміну на 87-й хвилині: А. Пінамонті був замінений на А. Альвареса. Альвареса. На 89-й хвилині гравець «Верони» Г. Маньяні отримав жовту картку, а гравець «Сассуоло» М. Лопес — жовту картку на 90-й хвилині. Матч закінчився приголомшливою перемогою «Верони» з рахунком 2:1, яка в другому таймі зробила чудове повернення. Ф. Чеккеріні забив гол на 84-й хвилині, а А. Гайч забив на 90-й хвилині, забезпечивши перемогу господарям поля.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Наполі — Верона, Сассуоло — Ювентус.