Лаціо — Ювентус — 2:1. Чемпіонат Італії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-08 23:45 8 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Лаціо (Рим) і ... Лаціо — Ювентус — 2:1. Чемпіонат Італії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

8 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Лаціо (Рим) і Ювентус (Турин).

Лаціо - Ювентус - 2:1. Чемпіонат Італії, 29-й тур. Огляд матчу, статистикаЛаціо - Ювентус - 2:1. Чемпіонат Італії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Італії, 29-й тур

Лаціо (Рим) — Ювентус (Турин) — 2:1 (1:1)
Голи: Мілінкович-Савич (38), Дзакканьї (53) — Рабьо (42)

Попередження: Бонуччі (41), Локателлі (45+3), Сандро (45), Хуан Куадрадо (51), Ivan Provedel (78), Мілінкович-Савич (86), Фабіо Міретті (90+6)

Огляд матчу Лаціо — Ювентус:

На «Стадіо Олімпіко» відбувся довгоочікуваний матч Серії А між «Лаціо» та «Ювентусом», в якому обидві команди прагнули завоювати цінні три очки. У першому таймі обидві сторони грали інтенсивно та рішуче, що призвело до рахунку 1:1 у перерві. «Лаціо» відкрив рахунок на 38-й хвилині фантастичним голом С. Мілінковіча-Савича, на радість домашньої публіки. Однак «Ювентус» майже одразу ж відповів голом А. Рабіо на 42-й хвилині, зрівнявши рахунок. Другий тайм був таким же напруженим, обидві команди прагнули перемоги. На 53-й хвилині «Лаціо» завдав нового удару, і М. Дзакканьї забив вирішальний гол, знову вивівши господарів уперед.

«Ювентус» зробив кілька замін: Ф. Костича, Д. Влаховіча і М. Локателлі замінили Ф. К’єза, А. Мілік і Л. Паредес відповідно. Лаціо також зробив заміни: К. Іммобіле замінив Педро, Д. Катальді замінив М. Вечіно, а М. Дзакканьї замінив Т. Башича на 84-й хвилині. Матч був напруженим, кілька жовтих карток отримали гравці «Ювентуса», зокрема Л. Бонуччі, Алекс Сандро і М. Локателлі. «Лаціо» також отримав дві жовті картки: І. Проведель і С. Мілінкович-Савич отримали попередження на 78-й і 86-й хвилинах відповідно. Матч закінчився з рахунком 2:1 на користь «Лаціо», на радість господарів та їхніх уболівальників. Завдяки цьому результату «Лаціо» піднявся в турнірній таблиці Серії А, а «Ювентус» зазнав чергової поразки в нехарактерно складному для італійських грандів сезоні.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Спеція — Лаціо, Сассуоло — Ювентус.