Колос — Металіст 1925 — 3:0. Чемпіонат України, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-09 17:02 9 квітня відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Колос (Ковалівка) і ... Колос — Металіст 1925 — 3:0. Чемпіонат України, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

9 квітня відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Колос (Ковалівка) і Металіст 1925 (Харків).

Колос - Металіст 1925 - 3:0. Чемпіонат України, 20-й тур. Огляд матчу, статистикаКолос - Металіст 1925 - 3:0. Чемпіонат України, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат України, 20-й тур

Колос (Ковалівка) — Металіст 1925 (Харків) — 3:0 (2:0)
Голи: Оріховський (3), Оріховський (35), Д. Безбородько (64)

Предупредження: Богданов (52), Ільїн (78)

Огляд матчу Колос — Металіст 1925:

У день матчу «Колос Ковалівка» приймав на стадіоні «Ковалівка» харківський «Металіст 1925» у захопливому поєдинку Прем’єр-ліги. «Колос Ковалівка» вийшов уперед із рахунком 2:0 у перерві та завершив гру з рахунком 3:0 в основний час. На третій хвилині гри гравець «Колоса Ковалівки» П. Оріховський забив перший гол у матчі. Господарі повністю контролювали перебіг гри і продовжували домінувати в першій половині матчу. На 35-й хвилині П. Оріховський знову влучив у сітку воріт, вивівши «Колос Ковалівку» вперед із рахунком 2:0. У другій половині гри «Колос Ковалівка» не виявляв жодних ознак зниження темпу. Однак на 52-й хвилині А. Богданов отримав жовту картку за фол. Щоб надати команді свіжості, «Колос Ковалівка» зробив заміну. На 52-й хвилині В. Лисенко був замінений на Д. Безбородька.

Заміна принесла свої плоди: на 64-й хвилині Безбородько забив гол, збільшивши перевагу «Колоса Ковалівки». Металіст 1925 Харків намагався повернутися в гру, але їхні зусилля були марними, і в підсумку вони програли матч. У другій половині гри обидві команди зробили заміни, причому у харківського «Металіста 1925» А. Чирук Юрійович був замінений на В. Дмитренка на 65-й хвилині. Ще дві заміни зробив «Колос Ковалівка»: П. Оріховського замінив Є. Смирний, а на 68-й хвилині С. Мякушка замінив С. Болбат. Ближче до кінця матчу гравець команди «Колос Ковалівка» О. Ільїн отримав жовту картку на 78-й хвилині. На 81-й хвилині господарі зробили ще дві заміни: Ільїна замінив В. Велетень, а О. Богданова — О. Криворучко. Криворучко. На жаль для Криворучка, вже за хвилину, на 82-й хвилині, він отримав жовту картку. Загалом, «Колос Ковалівка» був найкращою командою цього дня, і їхня перемога була заслуженою. Гравці доклали вражаючих зусиль, їхня командна робота і майстерність сяяли, роблячи гру незабутньою.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Інгулець — Колос, Металіст 1925 — Олександрія.