Монпельє — Тулуза — 1:2. Чемпіонат Франції, 30 тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-09 18:05 9 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Монпельє (Франція) та ... Монпельє — Тулуза — 1:2. Чемпіонат Франції, 30 тур. Огляд матчу, статистика

9 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Монпельє (Франція) та Тулуза (Франція).

Монпельє – Тулуза – 1:2. Чемпіонат Франції, 30 тур. Огляд матчу, статистикаМонпельє – Тулуза – 1:2. Чемпіонат Франції, 30 тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Франції, 30-й тур

Монпельє (Франція) — Тулуза (Франція) — 1:2 (0:1)
Голи: Сепе Ельє Вахі (88) — Т. Даллінга (31), Ф. Чайбі (85)

Попередження: Дені Женро (58), Бранко ван ден Боомен (70)

Огляд матчу Монпельє — Тулуза:

Минулими вихідними на стадіоні «Стад де ла Моссон» у Монпельє відбувся захоплюючий футбольний матч між командами «Монпельє» та «Тулуза». Гра проходила в рамках Ліги 1, і обидві команди продемонстрували високий рівень енергії та суперництва. Перша половина гри проходила у напруженому темпі, обидві команди прагнули відкрити рахунок. Зрештою, «Тулуза» зрівняла рахунок на 31-й хвилині, коли нападник Т. Даллінга забив гол, який захопив уболівальників. Монпельє спробував відповісти, але оборона «Тулузи» залишалася надійною до перерви. На початку другого тайму «Монпельє» вийшов на поле у ​​всеозброєнні, вирішивши зрівняти рахунок. Проте захист «Тулузи» виявився надто міцним. У грі було багато жовтих карток: Д. Жанро та Б. ван ден Бумен були вилучені з поля.

На 69-й хвилині «Тулуза» вирішила зробити дві заміни: Д. Жанро поступився місцем С. Спірінгсу, а О. Онайву замінив З. Абухлал. Монпельє також вирішив зробити три заміни: А. Нордін замінив С. Мавідіді, Ж. Феррі замінив Л. Леруа, а М. Сахо замінив П. Мендеса. Однак саме «Тулуза» мала сміятися до останнього: на 85-й хвилині Ф. Шайбі забив гол і вивів команду вперед. Тулуза здійснила ще одну заміну, замінивши Шайбі на Г. Суазо. Монпельє продовжував йти вперед, і їхні зусилля були винагороджені, коли Е. Вахі забив гол лише через 2 хвилини. Незважаючи на пізній ривок Монпельє, матч закінчився з рахунком 2:1 на користь Тулузи, що привело їх у захват. Гра продемонструвала вражаючий рівень майстерності обох команд, і вболівальники отримали насолоду від захоплюючого матчу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лілль — Монпельє, Тулуза — Ліон.