Труа — Клермон — 0:2. Чемпіонат Франції, 30 тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-09 18:11 9 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Труа (Франція) та ... Труа — Клермон — 0:2. Чемпіонат Франції, 30 тур. Огляд матчу, статистика

9 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Труа (Франція) та Клермон (Франція).

Труа – Клермон – 0:2. Чемпіонат Франції, 30 тур. Огляд матчу, статистикаТруа – Клермон – 0:2. Чемпіонат Франції, 30 тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Франції, 30-й тур

Труа (Франція) — Клермон (Франція) — 0:2 (0:2)
Голи: М. Сарачевич (27), Гастьєн (30)

Попередження: Ромініг Куаме (20), Йоанн Салмієр (39), Йоханн Магнін (82), Аліду Сейду (86), Аділь Рамі (90+4)

Огляд матчу Труа — Клермон:

Футбольний матч між командами «Естак Труа» та «Клермон Фут» з великим нетерпінням очікувався вболівальниками обох команд, оскільки це була вирішальна гра для обох сторін у Лізі 1. Матч проходив на стадіоні Stade de l’Aube та продемонстрував напружену боротьбу між двома командами . Незважаючи на жорстку боротьбу по обидва боки, остаточний рахунок залишився 0:2, причому «Клермон Фут» забив обидва голи в першому таймі. Гра почалася з жовтої картки для Р. Куаме з «Естак Труа», лише на 20-й хвилині. Однак справжній переломний момент настав на 27-й хвилині, коли Мухаммед Чам із «Клермон Фут» забив чудовий гол, вивівши свою команду вперед. За цим швидко був ще один гол Ж. Гастьєна на 30-й хвилині, і рахунок у перерві став 0:2 на користь «Клермон Фут».

У другому таймі обидві команди зробили кілька замін, і «Естак Труа» сподівався на гол у відповідь. Проте захист «Клермон Фут» виявився надто сильним для будь-яких спроб повернення, і гра закінчилася з рахунком 0:2. Примітними моментами другого тайму стали жовті картки для обох команд: Ю. Маньїн та А. Сейду отримали їх за «Клермон Фут» на 82-й та 86-й хвилинах відповідно. З боку «Естак Труа» жовту картку отримав А. Рамі на останній хвилині матчу. У підсумку це була важка перемога «Клермон Фут», який зумів зберегти свою перевагу, незважаючи на сильний виклик з боку «Естак Труа». Ця перемога ще на один крок наблизила їх до мети — зайняти міцне місце в Лізі 1, тоді як «Естак Труа» повинен буде перегрупуватись і повернутися сильнішим у своїх майбутніх матчах.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Марсель — Труа, Клермон — Анже.