Бохум — Штутгарт — 2:3. Чемпіонат Німеччини, 27 тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-09 20:36 9 квітня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Бохум (Німеччина) та ... Бохум — Штутгарт — 2:3. Чемпіонат Німеччини, 27 тур. Огляд матчу, статистика

9 квітня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Бохум (Німеччина) та Штутгарт (Німеччина).

Бохум – Штутгарт – 2:3. Чемпіонат Німеччини, 27 тур. Огляд матчу, статистикаБохум – Штутгарт – 2:3. Чемпіонат Німеччини, 27 тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Німеччини, 27-й тур

Бохум (Німеччина) — Штутгарт (Німеччина) — 2:3 (0:1)
Голи: К. Штегер (57), П. Хофманн (85) — Хірокі Іто (14), С. Гірасі (60), Джоша Вагноман (63)

Попередження: C. Антві-Аджей (36), С. Гірасі (37), Ентоні Лосилла (90+5), Костянтинос Мавропанос (90+5)

Огляд матчу Бохум — Штутгарт:

У захоплюючий день Бундесліги на стадіоні Vonovia Ruhrstadion ВФЛ Бохум приймав ВФБ Штутгарт у захоплюючому поєдинку. Матч розпочався на ура: «Штутгарт» вийшов уперед на 14-й хвилині завдяки голу Х. Іто. ВФЛ Бохум намагався зрівняти рахунок, але не зміг забити до перерви і рахунок у перерві залишився 0:1 на користь Штутгарта. У другому таймі «ВФЛ Бохум» вийшов уперед та отримав можливість реалізувати пенальті на 57-й хвилині. К. Штогер з легкістю реалізував пенальті та зрівняв рахунок. Однак ця перевага була недовгою, оскільки на 60-й хвилині «Штутгарт» знову вийшов вперед завдяки голу С. Гірассі. Всього через три хвилини Я. Ваньоман забив ще один гол у ворота «Штутгарта», зробивши рахунок 3:1 на їхню користь.

VfL Bochum не здавався та продовжував атакувати, роблячи численні заміни, щоб ввести у гру свіжі сили. На 85-й хвилині П. Хофманн забив вирішальний гол у ворота «Бохуму», довівши рахунок до 2:3 за п’ять хвилин до кінця. Попри всі зусилля «Бохум» не зміг забити ще один гол і програв «Штутгарту» з рахунком 2:3. Матч вийшов дуже видовищним, обидві команди викладалися на повну. До фінального свистка гравці обох команд отримали загалом чотири жовті картки. VfB Stuttgart провів чудову гру і заслужено взяв усі три очки у цій зустрічі. Загалом, це була чудова гра та задоволення від перегляду для обох уболівальників. Незважаючи на те, що «ВФЛ Бохум» програв, вони продемонстрували відмінний настрій та рішучість упродовж усієї гри. Штутгарт, з іншого боку, буде задоволений своїм виступом і з нетерпінням чекає на наступну гру.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Уніон — Бохум, Штутгарт — Боруссія Д.