Мікель Артета — про матч з «Ліверпулем»: «Ми пропустили дуже недбалий гол»

2023-04-10 16:08 Головний тренер «Арсеналу» Мікель Артета прокоментував виїзну нічию з «Ліверпулем» у 30-му турі чемпіонату Англії. Мікель ... Мікель Артета — про матч з «Ліверпулем»: «Ми пропустили дуже недбалий гол»

Головний тренер «Арсеналу» Мікель Артета прокоментував виїзну нічию з «Ліверпулем» у 30-му турі чемпіонату Англії.

Мікель Артета. Фото: gettyimages.com

«Дуже напружена гра. Все було під контролем, але після ми пропустили дуже недбалий гол, і матч змінив темп. Ми добре розпочали в перші кілька хвилин другого тайму, але потім втратили контроль. У грі було дуже багато перехідних фаз і вона була хаотичною. „Ліверпуль“ міг забити три чи чотири м’ячі. Підсумковий рахунок справедливий», — цитує Артету Sky Sports.