Кремонезе — Емполі — 1:0. Чемпіонат Італії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-14 21:30 14 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Кремонезе (Італія) та ... Кремонезе — Емполі — 1:0. Чемпіонат Італії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

14 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Кремонезе (Італія) та Емполі (Італія).

Кремонезе - Емполі - 1:0. Чемпіонат Італії, 30-й тур. Огляд матчу, статистикаКремонезе - Емполі - 1:0. Чемпіонат Італії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Італії, 30-й тур

Кремонезе (Італія) — Емполі (Італія) — 1:0 (1:0)
Голи: Дессерс (4)

Предупредження: Л. Сернікола (15)

Огляд матчу Кремонезе — Емполі:

Футбольний матч Серії А між «Кремонезе» та «Емполі» був напруженою битвою, обидві команди наполегливо боролися за перемогу. Матч проходив на стадіоні Джованні Зіні, і вболівальники були в напрузі від початку і до кінця. Рахунок у перерві був 1:0 на користь «Кремонезе», яким вдалося втримати перевагу до фінального свистка, внаслідок чого рахунок в основний час склав 1:0. Матч розпочався бурхливо, коли гравець «Кремонезе» К. Дессерс забив на 4-й хвилині, вивівши свою команду вперед. Однак гра змінилася в гірший бік для «Кремонезе», оскільки Л. Сернікола отримав жовту картку на 15-й хвилині, що поставило їх під загрозу гри вдесятьох. Емполі спробував зрівняти рахунок, і на 40-й хвилині К. Де Вінтер був замінений на С. Валукевича, щоб зміцнити оборону команди. Друга половина гри почалася з того, що на 52-й хвилині Кремонезе замінили Л. Лочошвілі на Е. Айву, щоб ще більше зміцнити свою оборону.

Емполі продовжив атакувати і зробив ще дві заміни на 62-й хвилині — Р. Пікколі вийшов замість Н. Пікколі вийшов замість Н. Камб’яги, а Т. Ебуехі — замість П. Стояновича. Кремонезе відповіли на заміни Емполі, випустивши П. Гальдамеса замість М. Бенассі та Д. Окереке замість К. Дессерса на 67-й хвилині. На 79-й хвилині «Емполі» зробив ще дві заміни. Ф. Бандінеллі вийшов замість Л. Хендерсона, а Дж. Фацціні — замість М. Дестро. Тим часом, Кремонезе ввели в гру Ф. Цаджута замість Г. Квальяти на 85-й хвилині. Ці заміни були спрямовані на те, щоб надати більше енергії командам, дати їм пару свіжих ніг для просування до мети. Незважаючи на кілька спроб «Емполі» зрівняти рахунок, «Кремонезе» зберегли свою перевагу до фінального свистка. Гра була добре поставлена, обидві команди продемонстрували чудову командну роботу і майстерність. Зрештою, саме ранній гол К. Дессерса забезпечив перемогу «Кремонезе», які, безсумнівно, святкуватимуть цю важку перемогу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Удінезе — Кремонезе, Емполі — Інтер.