Спеція — Лаціо — 0:3. Чемпіонат Італії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-14 23:58 14 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Спеція (Італія) і ... Спеція — Лаціо — 0:3. Чемпіонат Італії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

14 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Спеція (Італія) і Лаціо (Рим).

Спеція - Лаціо - 0:3. Чемпіонат Італії, 30-й тур. Огляд матчу, статистикаСпеція - Лаціо - 0:3. Чемпіонат Італії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Італії, 30-й тур

Спеція (Італія) — Лаціо (Рим) — 0:3 (0:1)
Голи: C. Нерухомий (36), Феліпе Андерсон (52), Маркос Антоніо (89)

Попередження: Еммануель Гьясі (30), Ампаду (33), Катальді (72), Маркос Антоніо (81), Романьйолі (83), Ампаду (84), Маттео Канчельєрі (89)

Огляд матчу Спеція — Лаціо:

У матчі Серії А між «Спецією» і «Лаціо» на стадіоні «Альберто Пікко» гра проходила в напруженій боротьбі, і в підсумку «Лаціо» вирвався вперед із рахунком 0-3. У перерві «Лаціо» лідирував із рахунком 0-1 завдяки пенальті, призначеному нападником Чіро Іммобіле на 36-й хвилині. У «Спеції» були шанси зрівняти рахунок у першому таймі за рахунок власних атак, але вони не змогли скористатися своїми можливостями. Після перерви «Лаціо» продовжував тиснути і був винагороджений за свої зусилля на 52-й хвилині голом Феліпе Андерсона. Цей гол дозволив «Лаціо» повністю контролювати хід матчу.

Спеція зробила кілька замін, намагаючись переломити ситуацію, але, схоже, це не допомогло, оскільки захист Лаціо тримався стійко. На 89-й хвилині М. Антоніо поставив крапку в матчі, забивши гол і забезпечивши перемогу 3:0. Під час матчу було дано кілька карток: Е. Г’ясі та Е. Ампаду зі «Спеції» отримали жовті картки, а останній був вилучений з поля з червоною карткою на 84-й хвилині. Водночас гравці «Лаціо» Д. Катальді та М. Антоніо також отримали жовті картки. У результаті матчу «Лаціо» продовжує впевнено стартувати в сезоні та прагне потрапити до четвірки найсильніших. Тим часом, «Спеція» прагнутиме винести уроки зі своїх помилок і відігратися в наступній грі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Сампдорія — Спеція, Лаціо — Торіно.