Тулуза — Ліон — 1:2. Чемпіонат Франції, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-15 00:01 14 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Тулуза (Франція) і ... Тулуза — Ліон — 1:2. Чемпіонат Франції, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

14 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Тулуза (Франція) і Ліон (Франція).

Тулуза - Ліон - 1:2. Чемпіонат Франції, 31-й тур. Огляд матчу, статистикаТулуза - Ліон - 1:2. Чемпіонат Франції, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Франції, 31-й тур

Тулуза (Франція) — Ліон (Франція) — 1:2 (1:1)
Голи: З. Абухлал (37) — А. Лаказетт (34), Л. Коста (88)

Попередження: Джефіньо (15), С. Кумбеді (25), С. Кумбєді (25)

Попередження:

Джефіньо (15), С. Кумбеді (25), С. Кумбєді (25). Кумбеді (25), Г. Суазо (54), А. Лаказетт (87), Тьяго Мендес (90+1)

Огляд матчу Тулуза — Ліон:

У матчі між «Тулузою» і «Ліоном» у Лізі 1 на стадіоні «Тулуза» зустрілися дві рівні за силою команди. Перший тайм був напруженим і збалансованим, кожна зі сторін не змогла встановити явну перевагу на полі, що призвело до рахунку 1:1 у перерві. «Ліон» розпочав перший тайм із високою інтенсивністю, але опинився на боці першої жовтої картки в матчі: на 15-й хвилині Джеффіньо привернув увагу судді. Через чотири хвилини захисник «Ліона» С. Кумбеді пішов по стопах свого товариша по команді, отримавши жовту картку. Однак «Ліон» отримав золоту нагоду на 34-й хвилині, коли було призначено пенальті. А. Лаказетт вийшов на ударну позицію і спокійно забив м’яч, вивівши «Ліон» уперед. Однак «Тулуза» швидко відповіла, і З. Абухлал зрівняв рахунок лише через три хвилини. Обидві команди пішли на перерву з високо піднятими головами, знаючи, що гра ще далека від завершення.