«Рух» — «Динамо» — 1:1: числа та факти матчу. Продовження гольової серії Владислава Ваната

2023-04-15 10:47 У рамках 21-го туру чемпіонату України київське «Динамо» зіграло на виїзді проти львівського «Руха». Поєдинок завершився ... «Рух» — «Динамо» — 1:1: числа та факти матчу. Продовження гольової серії Владислава Ваната

У рамках 21-го туру чемпіонату України київське «Динамо» зіграло на виїзді проти львівського «Руха». Поєдинок завершився результативною нічиєю — 1:1. Пропонуємо вам цікаві числа та факти матчу.

Владислав Ванат. Фото: fcdynamo.com

— 5-й матч «Динамо» та «Руха» в УПЛ завершився першою втратою очок динамівців і першим пропущеним голом від рухівців — на 400-й (!) хвилині.

Найдовші стартові «сухі» серії «Динамо» з одним клубом в чемпіонатах України

Час Початок Клуб Завершення Хто перервав Рахунок (поле)

720’ 16.10.2005 «Харків»* ...

638’ 09.08.2014 «Олімпік» 13.05.2017 Михайло Сергійчук 1:2 (г)

580’ 20.04.1992 «Нива» Т 05.08.1994 Віталій Рудницький 1:1 (г)

540’ 26.09.2020 «Минай»* ...

431’ 07.07.2001 «Олександрія» 16.07.2011 Андрій Запорожан 3:1 (г)

427’ 23.04.1992 «Буковина» 25.09.1993 Леонід Федоров 3:1 (д)

400’ 17.10.2020 «Рух» 14.04.2023 Олексій Довгий 1:1 (г)

Примітка: *серія триває.

— Динамівці на полях суперників забивають голи в УПЛ впродовж 18-ти ігор — 36 м’ячів.

— Завершилася безнічийна гостьова серія «Динамо», яка з 11 вересня 2021 року тривала в УПЛ 14 ігор: 12 перемог та 2 поразки.

12 +12=0-0 11.08.2007 17.05.2008 «Металіст» 2:2

— «Динамо» завершило дві свої «сухі» серії в чемпіонаті: поточну, яка тривала впродовж 227-ми хвилин та на полях суперників — 338 хвилин.

— 180-й матч Віталія Буяльського у складі «Динамо» в чемпіонатах, 20-й — Владислава Ваната.

— 20-й матч Руслана Нещерета у складі «Динамо» у всіх турнірах: 17-й — в чемпіонатах та 3 — у єврокубках.

— Гольова серія Владислава Ваната збільшилася до 3-х ігор — 3 голи.

— 65-й матч «Динамо» за Мірчі Луческу в УПЛ: +46=12-7 м’ячі 136-41.

— «Динамо» 68-й раз в чемпіонатах України завершує матч саме з рахунком 1:1, в тому числі 41-й раз на чужому полі.

15.04.2023, 10:47
Чемпионат Украины Александрия Рух - : - 4 мая 13:00
Оболонь ЛНЗ - : - 4 мая 15:30
Металлист 1925 Ворскла - : - 4 мая 18:00