Металіст — Верес — 5:5. Чемпіонат України, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-15 15:00 15 квітня відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Металіст (Харків) і ... Металіст — Верес — 5:5. Чемпіонат України, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

15 квітня відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Металіст (Харків) і Верес (Рівне).

Металіст - Верес - 5:5. Чемпіонат України, 21-й тур. Огляд матчу, статистикаМеталіст - Верес - 5:5. Чемпіонат України, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат України, 21-й тур

Металіст (Харків) — Верес (Рівне) — 5:5 (4:3)
Голи: Ю. Картушов (6), Порох (10), Прядун (25), Бойчук (38), Наумець (82) — Близниченко (18), Шарай (23), D. Хондак (36), Шарай (55), Близниченко (59)

Попередження: О. Мізюк (17), Романюк (40), Чайковський (50), Когут (61), Дахновський (87), Гагун (88)

Огляд матчу Металіст — Верес:

У захопливому футбольному матчі між харківським «Металом» та рівненським «Вересом» у Прем’єр-лізі на стадіоні «Авангард» обидві команди наполегливо билися та завершили гру в захопливій нічиїй 5:5. Гра розпочалася запекло, харківський «Метал» забив два швидкі голи на 6-й і 10-й хвилинах, завдяки голам Ю. Картушова і Б. Пороха відповідно. Пороха відповідно. Верес Рівне відповів штрафним на 18-й хвилині у виконанні А. Близниченка. Близниченка. На 23-й хвилині забив В. Шарай із «Вереса», а на 25-й — М. Прядун із харківського «Металу», довівши рахунок до 3:2 на користь харків’ян. Однак «Верес Рівне» здійснив вражаюче повернення, забивши гол Д. Хондака на 36-й хвилині та ще один пенальті А. Близниченка на 59-й хвилині. Шарай забив свій другий гол на 55-й хвилині, зрівнявши рахунок 4:4.

На 82-й хвилині В. Наумець забив за харківський «Метал», але «Верес Рівне» не відступив і зрівняв рахунок на 59-й хвилині зусиллями В. Дахновського. Незважаючи на всі зусилля обох команд, гра закінчилася внічию 5:5. У складі харківського «Металу» на заміну вийшли А. Чидомер і С. Панасенко, а Ю. Демченко замінив Ю. Картушова на 74-й хвилині. У рівненського «Вереса» М. Гайдучик і В. Дахновський замінили А. Близниченка та М. Шестакова. О. Мізюк із харківського «Металу» та Б. Когут із рівненського «Вереса» отримали жовті картки на 17-й і 61-й хвилинах відповідно. І. Чайковський із харківського «Металу» також отримав жовту картку на 50-й хвилині. На останніх хвилинах гри жовті картки отримали В. Дахновський і Р. Гагун із рівненського «Вереса» та жоден із харківського «Металу». Незважаючи на нічийний результат, обидві команди виклалися на повну і показали своїм уболівальникам захоплюючий матч.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ворскла — Металіст, Верес — Минай.