Болонья — Мілан — 1:1. Чемпіонат Італії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-15 18:00 15 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Болонья (Італія) і ... Болонья — Мілан — 1:1. Чемпіонат Італії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

15 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Болонья (Італія) і Мілан (Італія).

Болонья - Мілан - 1:1. Чемпіонат Італії, 30-й тур. Огляд матчу, статистикаБолонья - Мілан - 1:1. Чемпіонат Італії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Італії, 30-й тур

Болонья (Італія) — Мілан (Італія) — 1:1 (1:1)
Голи: Сансоне (1) — Т. Побега (40)

Попередження: Флоренці (55), С. Пош (58), Ніколас Домінгес (70), Калабрія (80), Т. Побєга (80), С. Пош (58). Побега (81), A. Vranckx (87), Гіоргос Кіріакопулос (90)

Огляд матчу Болонья — Мілан:

Матч Серії А між «Болоньєю» і «Міланом» на стадіоні «Ренато Далл’Ара» закінчився внічию 1:1, обидві команди взяли по одному очку. «Болонья» розпочала матч яскраво, вийшовши вперед лише через хвилину після початку гри завдяки голу Н. Сансоне. Попри тиск з боку AC Milan, господарі втримали перевагу до перерви. Однак у другому таймі «Мілан» вийшов уперед і зміг зрівняти рахунок на 40-й хвилині завдяки голу Т. Побеги. Матч тривав у рівній боротьбі, обидві команди прагнули вперед у пошуках переможця. У міру того, як час минав, обидві команди зробили заміни, намагаючись змінити хід матчу. AC Milan випустив А. Салемаекерса і Я. Мессіаса замість А. Флоренці, а Болонья замінила Н. Сансоне на Я. Зіркзее.

На 70-й хвилині «Мілан» зробив ще дві заміни, випустивши К. Де Кетеляре і Д. Орігі замість Б. Діаса і Р. Леао відповідно. Болонья також зробила дві заміни, замінивши М. Барроу на К. Лікогіанніса і М. Абішера на Н. Моро. В останні хвилини матчу обидві команди продовжували шукати переможця. На 85-й хвилині «Болонья» ввела в гру Я. Схоутена замість Г. Меделя, а «Мілан» ввів у гру М. Тіава замість М. Габбіа на 81-й хвилині. У підсумку обидві команди зіграли внічию 1:1. Однак цей результат мало що змінив у турнірній таблиці: «Мілан» залишився в четвірці найсильніших, а «Болонья» — у середині таблиці. Незважаючи на малорезультативну гру, матч вийшов цікавим і продемонстрував змагальний характер Серії А.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Верона — Болонья, Мілан — Лечче.