Кельн — Майнц — 1:1. Чемпіонат Німеччини, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-15 18:35 15 квітня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Кельн (Німеччина) і ... Кельн — Майнц — 1:1. Чемпіонат Німеччини, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

15 квітня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Кельн (Німеччина) і Майнц (Німеччина).

Кельн - Майнц - 1:1. Чемпіонат Німеччини, 28-й тур. Огляд матчу, статистикаКельн - Майнц - 1:1. Чемпіонат Німеччини, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Німеччини, 28-й тур

Кельн (Німеччина) — Майнц (Німеччина) — 1:1 (0:1)
Голи: Д. Любічич (51) — Аджорк (17)

Попередження: Кайнц (8), Аджорк (34), Тімо Гюберс (86), Ян Тільманн (90+2), Кор (90+2)

Огляд матчу Кельн — Майнц:

У захопливому матчі між ФК «Кольн» і ФСВ «Майнц 05» обидві команди вели запеклу боротьбу за перше місце в лізі Бундесліги. Матч проходив на стадіоні RheinEnergieStadion у бурхливій атмосфері. У першій половині матчу ФК «Кольн» домінував у грі, але не зміг реалізувати свої шанси в голи. Проте, матч став свідком кількох напружених моментів, коли гравець ФК «Кольн» Ф. Кайнц був покараний жовтою карткою на 8-й хвилині за грубе захоплення. FSV Mainz 05 заявили про себе на 17-й хвилині, коли Л. Ажорк забив гол блискучим ударом головою, приголомшивши домашніх глядачів. Цей гол, здавалося, похитнув оборону ФК «Кольн», оскільки вони отримали ще одну жовту картку, коли Ажорк був покараний за фол. У другій половині гри ФК «Кольн» сильно відійшов назад і зумів зрівняти рахунок на 51-й хвилині завдяки голу Д. Любичича. Господарі поля щосили намагалися забити переможний м’яч, але не змогли пробити оборону «FSV Mainz 05» і забити потрібний гол.

Обидві команди зробили заміни, щоб посилити свої склади і спробувати домогтися перемоги. У FSV Mainz 05 на 63-й хвилині Лі Чже Сун був замінений на А. Штаха. Через хвилину ФК «Кольн» також зробив заміну, замінивши К. Шиндлера на Й. Тільманна. На 74-й хвилині обидві команди провели одночасні заміни. ФК «Кольн» випустив Д. Зельке замість С. Тіггеса, а А. Качі замінив А. Мартіна у складі «ФСВ Майнц 05». FSV Mainz 05 ще більше посилив свою атакувальну силу, ввівши в гру К. Онісіво, який замінив М. Інгвартсена на 75-й хвилині. ФК «Кольн» замінив Ф. Кайнца на Д. Гусейнбашича і ввів у гру Л. Майну замість С. Адамяна на 85-й хвилині. У матчі також були показані ще дві жовті картки: Т. Хуберс був вилучений на 86-й хвилині для ФК «Кольн», а Д. Кольр був покараний для ФСВ «Майнц 05» на 90-й хвилині. Матч закінчився з рахунком 1:1 на користь обох команд. Матч продемонстрував вражаючий футбол з обох сторін, привівши глядачів у захват. Нічия в цій грі виявилася цінною для обох сторін, оскільки вони продовжили свій шлях у Бундеслізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Хоффенхайм — Кельн, Майнц — Баварія.