Евертон — Фулгем — 1:3. Чемпіонат Англії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-15 19:02 15 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Евертон (Ліверпуль) і ... Евертон — Фулгем — 1:3. Чемпіонат Англії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

15 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Евертон (Ліверпуль) і Фулхем (Англія).

Евертон - Фулгем - 1:3. Чемпіонат Англії, 31-й тур. Огляд матчу, статистикаЕвертон - Фулгем - 1:3. Чемпіонат Англії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Англії, 31-й тур

Евертон (Ліверпуль) — Фулхем (Англія) — 1:3 (1:1)
Голи: МакНіл (35) — Рід (22), Вілсон (51), Д. Джеймс (68)

Попередження: І.Гуйє (27), Грей (70), Миколенко (80), Т. Адарабіойо (81), Бернд Лено (90+6)

Огляд матчу Евертон — Фулгем:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги, який відбувся на «Гудісон Парк», «Евертон» воював із «Фулгемом» перед переповненим стадіоном. У перерві рахунок був рівним — 1:1, але в другому таймі «Фулгем» відігрався і здобув перемогу над суперником із рахунком 3:1. Матч розпочався бурхливо, і «Фулгем» вийшов уперед на 22-й хвилині завдяки фантастичному голу, забитому Х. Рідом. Евертон блискуче відреагував і зумів зрівняти рахунок лише через десять хвилин, коли Д. Макніл забив гол, зробивши рахунок 1:1. Залишок першого тайму пройшов у напруженій боротьбі, обидві команди створили безліч моментів, але не змогли їх реалізувати. І. Гуйє з «Евертона» отримав жовту картку на 27-й хвилині, і на перерву команди пішли за рівного рахунку. Після перерви «Фулгем» узяв матч під свій контроль і забив другий гол на 51-й хвилині, коли Х. Вілсон опинився в сітці воріт. Евертон спробував відігратися і зробив першу заміну на 58-й хвилині: Б. Годфрі вийшов замість Н. Паттерсона. Але «Фулгем» продовжував насідати і на 68-й хвилині забив свій третій гол у матчі.

У відповідь «Евертон» зробив другу заміну: Т. Девіс вийшов замість І. Гуйє. Гра загострилася ближче до кінця, обидві команди отримали жовті картки. На 70-й хвилині жовту картку отримав гравець «Евертона» Д. Грей, а на 80-й хвилині — В. Ніколенко. Т. Адарабійо з «Фулхема» також отримав жовту картку на 81-й хвилині, а Б. Лено — на останніх хвилинах гри. Третю й останню заміну «Евертон» зробив на 74-й хвилині, замінивши Н. Мопея на Е. Сімміленко. Мопея на Е. Сімса. Фулгем відповів двома замінами на 79-й хвилині: Вілліан і А. Перейра вийшли замість Б. Ріда і Т. Кейрні відповідно. Остання заміна «Фулхема» відбулася на 85-й хвилині: Х. Рід був замінений на С. Лукіча. На 90-й хвилині вони зробили ще одну заміну, замінивши Д. Джеймса на Карлоса Вінісіуса. У підсумку «Фулхем» здобув заслужену перемогу над «Евертоном» з рахунком 3:1. Це був захопливий матч, з великою кількістю дій і цікавих моментів, і обидві команди доклали гідних зусиль. Вболівальники, яким пощастило бути присутніми на «Гудісон Парк», напевно погодяться, що це був незабутній матч.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Кр-л Пелас — Евертон, Фулхем — Лідс.