Саутгемптон — Кр-л Пелас — 0:2. Чемпіонат Англії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-15 19:05 15 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Саутгемптон (Англія) і ... Саутгемптон — Кр-л Пелас — 0:2. Чемпіонат Англії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

15 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Саутгемптон (Англія) і Кр-л Пелас (Лондон).

Саутгемптон - Кр-л Пелас - 0:2. Чемпіонат Англії, 31-й тур. Огляд матчу, статистикаСаутгемптон - Кр-л Пелас - 0:2. Чемпіонат Англії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Англії, 31-й тур

Саутгемптон (Англія) — Кр-л Пелас (Лондон) — 0:2 (0:0)
Голи: Е. Ез (54), Е. Ез (68)

Попередження: Йоахім Андерсен (43), Ромео Лавіа (52), Армель Белла-Котчап (90+2), Беднарек (90)

Огляд матчу Саутгемптон — Кр-л Пелас:

Матч Прем’єр-ліги між «Саутгемптоном» та «Крістал Пелас» на стадіоні «Сент-Мері» був сповнений хвилюванням та драматизмом від початку до кінця. Обидві команди продемонстрували свою майстерність і тактику, але перемога дісталася «Кристал Пелас» з рахунком 0:2. Перший тайм пройшов у напруженій боротьбі, обидві сторони намагалися вийти з глухого кута. Хоча було створено кілька моментів, гол забитий не був. Єдина подія, яку варто згадати, сталася на 43-й хвилині, коли гравець «Кристал Пелас» Й. Андерсен був покараний жовтою. Андерсен був покараний жовтою карткою. У другому таймі все було по-іншому: «Кристал Пелас» активізував свою гру і взяв матч під контроль. На 54-й хвилині Е. Езе з «Кристал Пелас» забив перший гол, за яким швидко пішов ще один гол на 68-й хвилині, забитий тим самим гравцем, фактично забезпечивши перемогу гостям. Саутгемптон спробував внести деякі зміни, щоб повернутися в гру, але зроблені ним заміни не принесли істотних результатів.

Вони ввели в гру Т. Волкотта і Дж. Арібо на 62-й хвилині і К. Дж. Алькараса і К. Сулемана на 80-й хвилині. Однак жоден із цих гравців не зміг вплинути на хід гри. З іншого боку, «Кристал Пелас» здійснив кілька ефективних замін. На 74-й хвилині О. Едуарда замінив У. Г’юз, на 86-й хвилині Дж. Шлупп замінив А. С. Локонгу, К. Дукуре замінив Л. Мілівоєвича, на 90-й хвилині М. Гуехі замінив Дж. Томкінса, а Дж. Айю замінив Ж. Матету. Наприкінці матчу на 90-й хвилині жовті картки отримали гравці «Саутгемптона» Й. Беднарек і А. Белла-Котчап. Гравці «Кристал Пелас» святкували перемогу, здобуту з такою працею, серед яких вирізнявся Е. Езе. На закінчення можна сказати, що це був напружений матч між двома клубами Прем’єр-ліги, але тактика і гра «Кристал Пелас» виявилися вирішальними. Саутгемптон, з іншого боку, буде шкодувати про втрачені можливості перед воротами. Матч, що відбувся на стадіоні «Сент-Мері», став справжнім святом для любителів футболу і продемонстрував усю пишність Прем’єр-ліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Арсенал — Саутгемптон, Кр-л Пелас — Евертон.