Ренн — Реймс — 3:0. Чемпіонат Франції, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-15 20:00 15 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ренн (Франція) і ... Ренн — Реймс — 3:0. Чемпіонат Франції, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

15 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ренн (Франція) і Реймс (Франція).

Ренн - Реймс - 3:0. Чемпіонат Франції, 31-й тур. Огляд матчу, статистикаРенн - Реймс - 3:0. Чемпіонат Франції, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Франції, 31-й тур

Ренн (Франція) — Реймс (Франція) — 3:0 (2:0)
Голи: J. Doku (9), J. Doku (19), Артур Театр (68)

Попередження: К. Угочукву (46), Маршалл Мунеці (81), Еммануель Агбаду (82)

Огляд матчу Ренн — Реймс:

У недавньому футбольному матчі Ліги 1 на стадіоні «Роажон Парк» «Ренн» зустрічався з «Реймсом». Рахунок у перерві був 2:0 на користь «Ренна», два голи забив Ж. Доку на 9-й і 19-й хвилинах гри. У другому таймі «Реймс» спробував відігратися, але «Ренну» вдалося забити ще один гол на 68-й хвилині, і А. Теате закріпив перемогу господарів поля. Матч не обійшовся без замін і жовтих карток. Реймс зробив три заміни на 46-й хвилині: А. Фліпса замінив М. Бусі, а А. Зенелі вийшов замість М. ван Бергена. На цій же хвилині К. Угочукву з «Ренна» отримав жовту картку. На 46-й хвилині «Реймс» зробив ще одну заміну: Т. Де Смет замінив Д. Лопі.

Ренн також зробив дві заміни на 67-й хвилині: А. Калімуендо замінив К. Токо Екамбі, а Ф. Таїт вийшов замість Д. Дуе. На 75-й хвилині «Ренн» зробив ще дві заміни: Ж. Доку замінив І. Салах, а К. Угочукву поступився місцем Б. Сантамарії. Реймс зробив останню заміну на 77-й хвилині: Ж. Іто замінив К. Сірхуїса. У другій половині гри було показано дві жовті картки: М. Мунеці (Реймс) отримав жовту картку на 81-й хвилині, а Е. Агбаду (Реймс) отримав жовту картку на 82-й хвилині. На 83-й хвилині «Ренн» зробив останню заміну: Б. Буріго замінив Л. Мажера. Гра завершилася з остаточним рахунком 3:0 на користь «Ренна». Обидві команди грали добре, але «Ренну» вдалося домогтися перемоги завдяки сильній обороні і швидким атакам. Гравці та вболівальники відсвяткували перемогу, і вся увага прикута до наступної гри в лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Монпельє — Ренн, Реймс — Страсбур.