Наполі — Верона — 0:0. Чемпіонат Італії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-15 21:00 15 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Наполі (Неаполь) і ... Наполі — Верона — 0:0. Чемпіонат Італії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

15 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Наполі (Неаполь) і Верона (Італія).

Наполі - Верона - 0:0. Чемпіонат Італії, 30-й тур. Огляд матчу, статистикаНаполі - Верона - 0:0. Чемпіонат Італії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Італії, 30-й тур

Наполі (Неаполь) — Верона (Італія) — 0:0 (0:0)

Попередження: Федеріко Чекеріні (14), F. Терраччано (79), Верді (90+4), Давидович (90), К. Кварацхелія (90+1). Кварацхелія (90+1)

Огляд матчу Наполі — Верона:

Наполі і Верона зіграли в безгольову нічию в матчі Серії А на «Стадіо Дієго Армандо Марадона». Незважаючи на відсутність голів, матч вийшов насиченим, з великою кількістю карток і замін. Ф. Чеккеріні з Верони став першим гравцем, який отримав жовту картку на 14-й хвилині матчу. На 64-й хвилині «Наполі» здійснив першу заміну: Д. Демме замінив П. Зелінські. У цей же час Х. Лосано вийшов замість К. Кварацхелії. Верона відповіла на заміни Наполі двома своїми змінами на 65-й хвилині. Ф. Чеккеріні був замінений на Д. Копполу, а А. Гайїч вийшов замість М. Джурича. Верона зробила ще дві заміни на 70-й хвилині: Д. Фараоні та О. Дуда вийшли замість Ф. Терраччано та С. Верді відповідно. Верді відповідно.

На 73-й хвилині «Наполі» зробив третю і четверту заміни: Г. Распадорі замінив В. Осімхена, а Е. Елмас вийшов замість С. Лоботки. На 79-й хвилині «Верона» отримала другу жовту картку в матчі — вилучення отримав Ф. Терраччано. На 84-й хвилині «Наполі» здійснив останню заміну: М. Політано замінив К. Зедадку. Верона також зробила пізню заміну на 87-й хвилині: К. Лазанья вийшов замість К. Нгонге. Гравці «Верони» П. Давидович і С. Верді, а також гравець «Наполі» К. Кварацхелія отримали жовті картки на останніх хвилинах матчу. Попри те, що обидві команди прагнули перемоги, матч закінчився внічию 0:0. «Наполі» буде розчарований тим, що не зміг завоювати всі три очки вдома, в той час як «Верона» буде задоволена цінним очком на виїзді.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ювентус — Наполі, Верона — Болонья.