ПСЖ — Ланс — 3:1. Чемпіонат Франції, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-16 00:00 15 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися ПСЖ (Париж) і ... ПСЖ — Ланс — 3:1. Чемпіонат Франції, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

15 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися ПСЖ (Париж) і Ланс (Франція).

ПСЖ - Ланс - 3:1. Чемпіонат Франції, 31-й тур. Огляд матчу, статистикаПСЖ - Ланс - 3:1. Чемпіонат Франції, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Франції, 31-й тур

ПСЖ (Париж) — Ланс (Франція) — 3:1 (3:0)
Голи: Мбаппе (31), Вітінья (37), Мессі (40) — Франковський (60)

Попередження: Массадіо Хайдара (87)

Огляд матчу ПСЖ — Ланс:

У захопливому матчі на стадіоні «Парк де Пренс» «Парі Сен-Жермен» приймав «Ленс» у матчі Ліги 1. З першого свистка стало зрозуміло, що ПСЖ є домінуючою командою, і вони повели в рахунку на 31-й хвилині завдяки голу Кіліана Мбаппе. На 19-й хвилині «Ленс» отримав серйозний удар, коли С. Абдул Самед отримав червону картку за фол. ПСЖ продовжував домінувати і забив ще два голи до перерви. На 37-й хвилині Вітінья блискуче реалізував пенальті, а на 40-й хвилині Ліонель Мессі скористався помилкою захисту і забив свій перший гол у ворота ПСЖ. Хоча здавалося, що в другому таймі «ПСЖ» почне буйствувати, у «Ленса» були інші ідеї. Зробивши дві заміни в перерві, «Ленс» став зовсім іншою командою і почав чинити тиск на «ПСЖ».

На 60-й хвилині вони заробили пенальті, який з легкістю реалізував П. Франковскі. Цей гол вдихнув нове життя в «Ленс», і вони продовжили йти вперед, загрожуючи обороні «ПСЖ». Однак, незважаючи на всі зусилля, «Ленс» не зміг забити ще один гол, і ПСЖ утримав надважливу перемогу. ПСЖ зробив одну зміну, замінивши Н. Мендеша на Ж. Берната. Мендеша на Ж. Берната на 77-й хвилині, тоді як «Ленс» зробив загалом три заміни. А. Томассон був замінений на Ф. Сотоку, А. Фульгіні був замінений на Ж. Онана, а Д. Мачадо вийшов замість М. Хайдари на 73-й хвилині. У заключній стадії матчу «Ленс» отримав жовту картку, винуватцем якої став М. Хайдара. Невдовзі він був замінений на Д. Косту, який вийшов замість Ж. Градіта на 84-й хвилині. ПСЖ також зробив заміну: Маркіньос залишив поле і був замінений на В. Заїр-Емері на 88-й хвилині. У підсумку ПСЖ виграв з рахунком 3:1, і це була найважливіша перемога для клубу. Хоча «Ленс» чинив гідний опір, ПСЖ був занадто сильний цього дня, і тепер вони з нетерпінням чекають наступного матчу. Матч продемонстрував атакувальну майстерність ПСЖ: Мбаппе, Вітінья і Мессі відзначилися голами. Загалом, це була незабутня зустріч двох талановитих команд.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Анже — ПСЖ, Ланс — Монако.