Кадіс — Реал — 0:2. Чемпіонат Іспанії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-16 00:04 15 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Кадіс (Іспанія) і ... Кадіс — Реал — 0:2. Чемпіонат Іспанії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

15 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Кадіс (Іспанія) і Реал (Мадрид).

Кадіс - Реал - 0:2. Чемпіонат Іспанії, 29-й тур. Огляд матчу, статистикаКадіс - Реал - 0:2. Чемпіонат Іспанії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Іспанії, 29-й тур

Кадіс (Іспанія) — Реал (Мадрид) — 0:2 (0:0)
Голи:

Огляд матчу Кадіс — Реал:

У довгоочікуваному матчі Ла Ліги між командами «Кадіс» і «Реал Мадрид» обидві команди виклалися по повній на стадіоні «Естадіо Нуево Міранділья». Незважаючи на кілька моментів, у першому таймі жодна зі сторін не змогла вийти з глухого кута, що призвело до рахунку 0:0 у перерві. Матч розпочався з високою інтенсивністю, але перша серйозна подія сталася на 29-й хвилині, коли гравець «Кадіса» Р. Алькарас отримав жовту картку. Господарі спробували скористатися моментом і зробили заміну на 55-й хвилині, замінивши Р. Парру на Х. Мере. Парру на Х. Мере. Реал Мадрид відповів власною заміною на 67-й хвилині: Лукас вийшов замість Е. Камавінги.

Кадіс швидко здійснив ще дві заміни, замінивши Р. Собріно та С. Собріно та С. Гвардіолу на А. Фернандеса і Р. Марті відповідно. Ф. Сан-Еметеріо також вийшов на заміну замість І. Алехо. На 72-й хвилині «Реал Мадрид» нарешті вийшов із глухого кута, забивши гол Н. Фернандеса. Це, здавалося, підстьобнуло гостей, і через чотири хвилини вони додали ще один м’яч, забитий М. Асенсіо. Кадіс зробив останню заміну на 78-й хвилині, випустивши К. Рамоса замість А. Негредо, але вони не змогли істотно вплинути на рахунок. Реал Мадрид також зробив ще дві заміни на 80-й хвилині: Родріго і Ф. Вальверде замінили Е. Хазарда і Л. Модріча відповідно. Підсумковий рахунок 2:0 на користь «Реала», але обидві команди доклали хороших зусиль. Завдяки перемозі «Реал Мадрид» піднявся вгору по турнірній таблиці Ла Ліги, а «Кадіс» у наступному матчі намагатиметься відігратися.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Еспаньол — Кадіс, Реал — Сельта.