Осер — Нант — 2:1. Чемпіонат Франції, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-16 18:02 16 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Осер (Франція) і ... Осер — Нант — 2:1. Чемпіонат Франції, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

16 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Осер (Франція) і Нант (Франція).

Осер - Нант - 2:1. Чемпіонат Франції, 31-й тур. Огляд матчу, статистикаОсер - Нант - 2:1. Чемпіонат Франції, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Франції, 31-й тур

Осер (Франція) — Нант (Франція) — 2:1 (2:0)
Голи: Джубал (5), Нуно Да Коста (43) — Мостафа Мохамед (55)

Попередження: А. Зедадка (33), Віктор (36), A. Kombouare (77)

Попередження:

А. Зедадка (33), Віктор (36). Kombouare (77), Паллуа (89), Сулейман Ісаак Туре (90+4)

Огляд матчу Осер — Нант:

На футбольних уболівальників чекало захопливе видовище: «Осер» приймав «Нант» у захопливому матчі Ліги 1, який проходив на вражаючому стадіоні «Стад де л’Аббе Дешам». Матч почався з того, що обидві команди прагнули захопити лідерство, але саме «Осер» завдав першого удару на п’ятій хвилині. Жюбаль реалізував пенальті та вивів господарів уперед. Осер продовжував домінувати в першому таймі, і на 43-й хвилині Н. Да Коста подвоїв перевагу. Да Коста подвоїв перевагу, забивши чудовий гол. За кілька хвилин гравець «Осера» А. Зедадка отримав жовту картку, додавши масла у вогонь і без того напруженої гри. Перший тайм закінчився з рахунком 2:0 на користь «Осера». У другому таймі «Нант» зробив кілька перших змін: на 46-й хвилині Ф. Молле вийшов замість С. Мутуссамі. Жоао Віктор був замінений на Ф. Центонзе, оскільки «Нант» намагався чинити опір.