Клермон — Анже — 2:1. Чемпіонат Франції, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-16 18:04 16 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Клермон (Франція) і ... Клермон — Анже — 2:1. Чемпіонат Франції, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

16 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Клермон (Франція) і Анже (Франція).

Клермон - Анже - 2:1. Чемпіонат Франції, 31-й тур. Огляд матчу, статистикаКлермон - Анже - 2:1. Чемпіонат Франції, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Франції, 31-й тур

Клермон (Франція) — Анже (Франція) — 2:1 (2:1)
Голи: Греджон Кієй (33), М. Сарачевіч (39) — А. Хуноу (28)

Попередження: А. Хуноу (32), Аліду Сейду (90), Ян Валерій (90+6)

Огляд матчу Клермон — Анже:

У довгоочікуваному матчі Ліги 1 «Клермон Фут» приймав «Анже» на своєму домашньому стадіоні «Стад Габріель Монтпід». Гра почалася у високому темпі, обидві команди намагалися взяти матч під свій контроль. Однак на 28-й хвилині «Анже» вирвався вперед, коли А. Уну забив гол з близької відстані. Клермон Фут швидко відреагував і заробив пенальті на 33-й хвилині, який класно реалізував Г. К’єї, зрівнявши рахунок. Але на цьому драма з пенальті не закінчилася, бо Мухаммед Чам виграв і реалізував ще один пенальті для «Клермон Фут» незадовго до свистка на перерву. Другий тайм розпочався зі змін у складах обох команд. Клермон Фут випустив Й. Маньїн замість Мухаммеда Шама, а «Анже» зробив подвійну заміну, випустивши Н. Бенталеба і Ж. Негоша. Однак, незважаючи на численні спроби, «Анже» так і не зміг забити. Клермон Фут зазнав невдачі на 45-й хвилині, коли Нето Борхес отримав червону картку.

По ходу матчу обидві команди продовжували вносити зміни до своїх складів: «Клермон Фут» випустив М. Ветеску, Ф. Ож’є та Е. Рашані, а «Анже» — Ф. Гулама, С. Думбія та Ж. Калумбу. На 90-й хвилині обидві команди залишилися вдесятьох, оскільки гравець «Клермон Фут» А. Сейду був вилучений з поля після отримання другої жовтої картки. Незважаючи на напружену кінцівку, матч закінчився перемогою «Клермон Фут» над «Анже» з рахунком 2:1 у захопливій грі, в якій було все: і пенальті, і червоні картки, і заміни. Насамкінець слід зазначити, що гра «Клермон Фут» була вражаючою, адже вони підтримували чудовий рівень командної роботи, впевненості та майстерності протягом усього матчу. Навпаки, «Анже» намагався знайти свій ритм і не зміг використати створені шанси. Ця перемога, безсумнівно, підніме моральний дух «Клермон Фут», і вболівальники сподіваються, що вони продовжать демонструвати такі ж результати в майбутніх матчах.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ніцца — Клермон, Анже — ПСЖ.