Торіно — Салернітана — 1:1. Чемпіонат Італії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-16 18:10 16 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Торіно (Турин) і ... Торіно — Салернітана — 1:1. Чемпіонат Італії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

16 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Торіно (Турин) і Салернітана (Італія).

Торіно - Салернітана - 1:1. Чемпіонат Італії, 30-й тур. Огляд матчу, статистикаТоріно - Салернітана - 1:1. Чемпіонат Італії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Італії, 30-й тур

Торіно (Турин) — Салернітана (Італія) — 1:1 (0:1)
Голи: Санабрія (57) — де Вільєна (9)

Предупредження: Норберт Дьембер (68)

Огляд матчу Торіно — Салернітана:

Матч між «Торіно» і «Салернітаною» в Серії А на «Стадіо Олімпіко Гранде Торіно» був захопливою грою, що тримала вболівальників у напрузі до самого фінального свистка. Рахунок у перерві 0:1 на користь «Салернітани» натякав на можливу поразку, але в підсумку обидві команди пішли з одним очком кожна за рахунку 1:1. Салернітана першою забила гол на 9-й хвилині завдяки голу Т. Вільєни. У відповідь «Торіно» провів заміну на 38-й хвилині: С. Річчі був замінений на Н. Влашича. На початку другого тайму «Торіно» зробив ще одну заміну: на 55-й хвилині С. Сінго вийшов замість В. Лазаро. Однак на 57-й хвилині «Торіно» нарешті домігся свого: А. Санабрія забив гол, зрівнявши рахунок.

Салернітана відповіла трьома швидкими замінами на 58-й хвилині, випустивши Ф. Данилюка замість В. Троост-Еконга, Х. Ніколуссі Кавілья замість Е. Бохінена та К. П’ятека замість Ф. Бонаццолі. Однак саме Н. Дьомбер із «Салернітани» потрапив у біду, отримавши жовту картку на 68-й хвилині. На 76-й хвилині команда провела четверту заміну: замість Дьомбера вийшов М. Ловато. Салернітана зробила останню заміну в матчі на 80-й хвилині, Б. Діа замінив Е. Ботейма. Тим часом «Торіно» зробив дві заміни на 82-й хвилині, випустивши А. Міранчука замість Д. Сека і Н. Радоньїча замість Ю. Карамоха. Незважаючи на те, що обидві команди викладалися протягом усієї гри, підсумковий рахунок 1:1 забезпечив обом командам по одному очку. За кількома замінами, зробленими обома командами протягом усього матчу, було ясно, що менеджери намагалися знайти правильну комбінацію для досягнення перемоги. Проте обидві команди можуть бути задоволені зусиллями, докладеними в цьому напруженому матчі, який змусив уболівальників з нетерпінням чекати наступної гри.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лаціо — Торіно, Салернітана — Сассуоло.