Уніон — Бохум — 1:1. Чемпіонат Німеччини, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-16 20:33 16 квітня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Уніон (Берлін) і ... Уніон — Бохум — 1:1. Чемпіонат Німеччини, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

16 квітня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Уніон (Берлін) і Бохум (Німеччина).

Уніон - Бохум - 1:1. Чемпіонат Німеччини, 28-й тур. Огляд матчу, статистикаУніон - Бохум - 1:1. Чемпіонат Німеччини, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Німеччини, 28-й тур

Уніон (Берлін) — Бохум (Німеччина) — 1:1 (1:0)
Голи: Йосип Джурановіч (45+3) — К. Штегер (55)

Попередження: P. Osterhage (28), П. Джекель (50), П. Джекель (61)

Огляд матчу Уніон — Бохум:

У напруженому матчі Бундесліги на стадіоні «Ан дер Альтен Ферстерей» зійшлися «Уніон Берлін» і «ВфЛ Бохум». Рахунок 1:0 на користь «Уніон Берлін» показав, що команда домінувала в першому таймі, але «ВфЛ Бохум» був сповнений рішучості відігратися в другому таймі, що призвело до рахунку 1:1 в основний час. Бохум почав гру із заміни, випустивши на 15-й хвилині К. Шлоттербека замість Д. Гайнца. На 28-й хвилині гравець «Бохума» П. Остерхаге отримав жовту картку. Однак першим забив берлінський «Уніон» — гол Ю. Юрановича перед самою перервою. У другому таймі було більше карток: на 50-й хвилині жовту картку отримав П. Якель за «Уніон Берлін».

Через кілька хвилин у ворота «Бохума» було призначено пенальті, який К. Штогер реалізував у компенсований час. На жаль для «Уніон Берлін», Якель отримав другу жовту картку і червону, залишивши команду в меншості до кінця матчу. На 64-й хвилині «Уніон Берлін» знову забив, але гол М. Ріманна був скасований через штраф. Ріманна було скасовано через офсайд. Обидві команди зробили заміни на останніх хвилинах гри: «Уніон Берлін» випустив А. Лайдуні, Я. Хаберера, К. Беренса, С. Беккера і Я. Руссільона, а «ВфЛ Бохум» — Я. Осей-Туту, К. Антві-Аджея, Т. Асано і С. Цоллера. Фінальний свисток пролунав за рахунку 1:1, і кожна команда отримала по очку. Хоча переможців не було, і «Уніон Берлін», і «ВФЛ Бохум» продемонстрували свою рішучість і стійкість упродовж усього матчу. Вболівальники обох команд з нетерпінням чекають наступних матчів, у яких вони намагатимуться здобути перемогу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Боруссія М — Уніон, Бохум — Вольфсбург.