Атлетіко — Альмерія — 2:1. Чемпіонат Іспанії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-16 21:30 16 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Атлетіко (Мадрид) і ... Атлетіко — Альмерія — 2:1. Чемпіонат Іспанії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

16 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Атлетіко (Мадрид) і Альмерія (Іспанія).

Атлетіко - Альмерія - 2:1. Чемпіонат Іспанії, 29-й тур. Огляд матчу, статистикаАтлетіко - Альмерія - 2:1. Чемпіонат Іспанії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Іспанії, 29-й тур

Атлетіко (Мадрид) — Альмерія (Іспанія) — 2:1 (2:1)
Голи: А. Грізманн 1 (5), А. Грізманн 1 (44) — Хосе Марія Хіменес (37)

Попередження: Бабич (28), Елі (49), Льоренте (77), Л. Рамазані (90+4), П. Барріос (90+4)

Огляд матчу Атлетіко — Альмерія:

Атлетіко Мадрид зустрівся з Альмерією в напруженому матчі Ла Ліги на стадіоні «Сівітас Метрополітано». Оскільки обидві команди прагнули взяти три очки, матч обіцяв бути захопливим. На початку матчу Атлетіко Мадрид взяв контроль над ситуацією, коли Антуан Грізманн забив гол на п’ятій хвилині. Альмерія відповіла позитивно і спробувала взяти гру під контроль, але їй було важко зламати задню лінію Атлетіко Мадрид. Хід матчу швидко змінився на користь «Атлетіко Мадрид», коли гравець «Альмерії» С. Бабич отримав жовту картку на 28-й хвилині. Господарі поля скористалися цим і збільшили свою перевагу після голу Х. М. Гіменеса на 37-й хвилині. Альмерія не відступила і спробувала повернутися в гру. Однак на 44-й хвилині Грізманн забив ще один гол у ворота «Атлетіко Мадрид», забезпечивши їм комфортну перевагу 3:0 перед перервою.

У другому таймі «Альмерія» здійснила деякі тактичні зміни і, здавалося, вийшла вперед. На 49-й хвилині Р. Елі був покараний жовтою карткою, але це не зупинило команду від спроб скоротити відставання. Альмерія зробила кілька замін на 58-й хвилині, коли А. Пуігмаль вийшов замість Х. Мендеса, а потім А. Корреа з Атлетіко Мадрид був замінений на А. Морату на 64-й хвилині. Альмерія спробувала відігратися, але оборона Атлетіко Мадрид залишалася непохитною, не даючи Альмерії можливості забити до 84-ї хвилини, коли Кайкі вийшов замість А. Ембарби. Ближче до кінця матчу було зафіксовано кілька вилучень: Рубі, Л. Рамазані та П. Барріос отримали жовті картки в останні кілька хвилин матчу. У підсумку «Атлетіко Мадрид» здобув комфортну перемогу над «Альмерією» з рахунком 3:0. Обидві команди показали фантастичний футбол, але «Атлетіко Мадрид» був занадто сильний і тримав суперника на відстані.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Барселона — Атлетіко, Альмерія — Атлетік.