Марсель — Труа — 3:1. Чемпіонат Франції, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-16 23:45 16 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Марсель (Франція) і ... Марсель — Труа — 3:1. Чемпіонат Франції, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

16 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Марсель (Франція) і Труа (Франція).

Марсель - Труа - 3:1. Чемпіонат Франції, 31-й тур. Огляд матчу, статистикаМарсель - Труа - 3:1. Чемпіонат Франції, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Франції, 31-й тур

Марсель (Франція) — Труа (Франція) — 3:1 (2:0)
Голи: Vitinha (2), К. Юндер (40), Vitinha (64) — Бальде (90+1)

Попередження: Агуме (55), Ромініг Куаме (60)

Огляд матчу Марсель — Труа:

У довгоочікуваному футбольному матчі Ліги 1 «Марсель» воював з «Естак Труа» на культовому стадіоні «Оранж Велодром». Гра розпочалася з напруженою енергією з обох сторін. Перший гол у матчі відбувся на 2-й хвилині, коли Вітінья з «Марселя» приголомшливим ударом вразив ворота, залишивши воротаря «Труа» в заціпенінні. По ходу гри обидві команди грали агресивно, сподіваючись взяти гру під свій контроль. На 40-й хвилині «Марсель» зміг подвоїти свою перевагу, забивши ще один гол, цього разу завдяки К. Ундеру, який продемонстрував чудову командну роботу і координацію з товаришами по команді. На перерву команди пішли за рахунку 2:0 на користь «Марселя». Однак «Естак Труа» не відступив і рішуче почав другий тайм, одразу ж зробивши заміну, випустивши Ю. Сальм’є замість Ж. Порозо. Другий тайм був напруженим, обидві команди постійно боролися за м’яч. На 55-й хвилині гравець «Труа» Л. Агум отримав жовту картку після того, як був визнаний винним у грубому захопленні.

Справи «Труа» йшли все гірше і гірше, коли Р. Куаме отримав жовту картку на 60-й хвилині. Марсель продовжував домінувати в грі, і на 64-й хвилині Вітінья забив свій другий гол у грі, який практично поставив крапку в матчі для господарів поля. На 70-й хвилині «Труа» зробив три швидкі заміни, випустивши Роні Лопеша, А. Рамі та У. Одоберта. Однак це не сильно змінило хід гри. Марсель відповів на заміни Труа двома своїми замінами, випустивши С. Колашинаца і А. Санчеса на 76-й хвилині. Потім вони зробили ще одну заміну на 81-й хвилині, коли С. Ундер був замінений на Д. Пайєта. Незважаючи на комфортну перевагу «Марселя», «Труа» не здавався і продовжував іти вперед, і, нарешті, на 90-й хвилині М. Бальде забив гол, зробивши остаточний рахунок 3:1 на користь «Марселя». У захоплюючій футбольній грі «Марсель» виявився сильнішим і вийшов переможцем. Вболівальники на стадіоні «Оранж Велодром» були в захваті, а «Труа» потрібно буде перегрупуватися і повернутися сильнішими в наступному матчі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ліон — Марсель, Нант — Труа.