Валенсія — Севілья — 0:2. Чемпіонат Іспанії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-17 00:02 16 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Валенсія (Іспанія) і ... Валенсія — Севілья — 0:2. Чемпіонат Іспанії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

16 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Валенсія (Іспанія) і Севілья (Іспанія).

Валенсія - Севілья - 0:2. Чемпіонат Іспанії, 29-й тур. Огляд матчу, статистикаВаленсія - Севілья - 0:2. Чемпіонат Іспанії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Іспанії, 29-й тур

Валенсія (Іспанія) — Севілья (Іспанія) — 0:2 (0:0)
Голи: Лоїк Баде (55), Сусо (75)

Предупредження: Окампос (41), Джоан Джордан (51), Гонсало Монтьєль (81), Х’юго Дуро (85), Гудель (90+3)

Огляд матчу Валенсія — Севілья:

У довгоочікуваному матчі Ла Ліги між «Валенсією» та «Севільєю» обидві команди зустрілися на «Естадіо де Месталья». Матч розпочався в рівній боротьбі, обидві команди продемонстрували відмінні оборонні навички, не даючи супернику забити. Лише на 55-й хвилині «Севілья» вирвалася вперед, коли Лукас Окампос забив гол із чудово виконаної передачі. Валенсія спробувала швидко відповісти, але не змогла забити. «Севілья» продовжувала домінувати, і в підсумку додала ще один гол на 75-й хвилині завдяки потужному удару Сусо, який залишив воротаря «Валенсії» у скрутному становищі.

Надії «Валенсії» на повернення були зруйновані, коли на 84-й хвилині вони отримали червону картку і залишилися вдесятьох. Севілья втримала свою перевагу і змогла довести гру до кінця, а Юссеф Ен-Несірі вийшов на заміну в компенсований час, щоб додати додатковий рівень захисту. Матч проходив у напруженій боротьбі, обидві сторони демонстрували проблиски справжньої майстерності. Однак «Севілья» змогла скористатися своїми шансами та здобути перемогу. У результаті «Севілья» піднялася вгору турнірною таблицею, а «Валенсія» залишиться розмірковувати про втрачені можливості. Загалом, це був захопливий матч, який тримав уболівальників у напрузі до самого фінального свистка.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ельче — Валенсія, Севілья — Вільярреал.