Лідс — Ліверпуль — 1:6. Чемпіонат Англії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-18 00:00 17 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Лідс (Англія) і ... Лідс — Ліверпуль — 1:6. Чемпіонат Англії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

17 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Лідс (Англія) і Ліверпуль (Англія).

Лідс - Ліверпуль - 1:6. Чемпіонат Англії, 31-й тур. Огляд матчу, статистикаЛідс - Ліверпуль - 1:6. Чемпіонат Англії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Англії, 31-й тур

Лідс (Англія) — Ліверпуль (Англія) — 1:6 (0:2)
Голи: Сіністерра (47) — Гакпо (35), Мохамед Салах (39), Діого Хота (52), Мохамед Салах (64), Діого Хота (74), Nunez Darwin (90)

Попередження: Фабіньо (42)

Огляд матчу Лідс — Ліверпуль:

Шанувальники футбольної Прем’єр-ліги стали свідками захоплюючого матчу між «Лідсом» і «Ліверпулем» на «Елланд Роуд». Господарі поля доклали доблесних зусиль, але в підсумку команда гостей виявилася сильнішою і завершила матч із розгромним рахунком 6:1. Ліверпуль жваво розпочав матч, забивши два перші голи від К. Гакпо і М. Салаха, залишивши Лідс приголомшеним, який намагався оговтатися. Перед самою перервою Фабіньо з «Ліверпуля» отримав жовту картку, але на перерву команда пішла з комфортним рахунком 2:0. У другому таймі «Лідс» вийшов на поле з новими силами, і їхні зусилля окупилися, коли на 47-й хвилині Л. Сіністра забив гол, вивівши господарів уперед. Але «Ліверпуль» був невблаганний: Діого Жота забив на 52-й хвилині, а Салах забив свій другий гол на 64-й хвилині.

На 66-й хвилині Лідс зробив подвійну заміну, випустивши Родріго і Б. Ааронсона замість К. Саммервілла і Г. Раттера. «Ліверпуль» продовжував домінувати, і на 74-й хвилині Хота забив ще раз, закріпивши перевагу «Ліверпуля». На 77-й хвилині «Лідс» провів ще одну заміну: А. Форшоу вийшов замість Л. Сіністерри, а Дж. Харрісон замінив В. Гнонто. Тим часом «Ліверпуль» здійснив чотири заміни: Л. Діас, Д. Нуньєс, Дж. Гендерсон і Р. Фірміно вийшли замість К. Гакпо, М. Салаха, Дж. Мілнера і Діого Жоти відповідно. Фабіньо також був замінений на 85-й хвилині, звільнивши місце для Тьяго. Матч підійшов до захоплюючого кінця, коли Д. Нуньєс забив гол на 90-й хвилині, забезпечивши перемогу «Ліверпулю». Уболівальники на «Елланд Роуд», можливо, були розчаровані рахунком 6:1, але обидві команди показали висококласну гру, яка, безсумнівно, порадувала нейтральних глядачів.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Фулхем — Лідс, Ліверпуль — Ноттінгем Форест.