Ліга чемпіонів. «Челсі» — «Реал» — 0:2, після матчу. Лемпард: «Ми 60 хвилин перевершували команду топ-класу і створювали моменти

2023-04-19 12:52 Учора, 18 квітня, у матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів мадридський «Реал» на виїзді обіграв лондонський «Челсі» ... Ліга чемпіонів. «Челсі» — «Реал» — 0:2, після матчу. Лемпард: «Ми 60 хвилин перевершували команду топ-класу і створювали моменти

Учора, 18 квітня, у матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів мадридський «Реал» на виїзді обіграв лондонський «Челсі» — 2:0. До вашої уваги післяматчеві коментарі тренерів команд офіційному сайту УЄФА.

Карло Анчелотті та Френк Лемпард. Фото: gettyimages.com

Френк Лемпард, головний тренер «Челсі»: «Ми дуже добре грали протягом 60 хвилин. У нас були по-справжньому хороші моменти, і на такому рівні їх необхідно використовувати. Перший пропущений гол? Це була наша помилка. Ми самі надали їм цю можливість. Ми були готові діяти трохи агресивніше по ходу матчу.

Той, хто грає за „Челсі“, повинен викладатися в кожній грі без залишку. Я нікому не дозволю вважати, що цей сезон уже закінчено. Протягом 60 хвилин ми перевершували команду світового класу і створювали моменти. Треба тримати цю планку. Це послання для всіх нас».

Карло Анчелотті, головний тренер «Реала»: «Вийшов матч, у якому нам довелося чимало витерпіти, щоб перемогти. Для нас у матчі такої важливості і проти такої команди, як „Челсі“, це не стало несподіванкою. Спочатку нам доставляли деякі проблеми зліва, але ми з цим впоралися».

Кращий коментар

auto-s2r
s2r Дед - Эксперт
19.04.2023 14:22
60 минут мало, надо 90.