Інтер — Бенфіка — 3:3. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-04-20 00:00 19 квітня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Інтер (Мілан) і Бенфіка (Лісабон). ... Інтер — Бенфіка — 3:3. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

19 квітня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Інтер (Мілан) і Бенфіка (Лісабон).

Інтер - Бенфіка - 3:3. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистикаІнтер - Бенфіка - 3:3. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

Ліга чемпіонів

Інтер (Мілан) — Бенфіка (Лісабон) — 3:3 (1:1)
Голи: Барелла (14), Lautaro Martínez (65), Дж. Корреа (78) — Фредрік Орснес (38), Антоніу Сілва (86), Муса (90+5)

Попередження: Рафа Сілва (49), Муса (81)

Огляд матчу Інтер — Бенфіка:

Матч Ліги чемпіонів УЄФА між «Інтером» і «Бенфікою» на стадіоні «Джузеппе Меацца» став захопливим поєдинком, який залишив уболівальників у напрузі. Протягом усієї гри обидві команди демонстрували сильний атакувальний менталітет. На 14-й хвилині господарі поля, «Інтер», вийшли вперед завдяки голу Н. Барелли. Бенфіка відповіла на 38-й хвилині голом Ф. Аурснеса, який зрівняв рахунок до свистка на перерву. Другий тайм розпочався із заміни у складі «Бенфіки»: Жилберто замінив Д. Нереша. Лише через три хвилини після початку другого тайму Рафа Сілва отримав жовту картку. На 65-й хвилині «Інтер» знову вийшов уперед завдяки голу Л. Мартінеса. На 74-й хвилині «Бенфіка» провела другу заміну: Г. Рамос замінив Г. Гуедеша. Однак «Інтер» відповів трьома швидкими замінами.

Л. Мартінес був замінений на Х. Корреа, Е. Джеко вийшов замість Р. Лукаку, а Н. Барелла був замінений на Х. Калханоглу. На 78-й хвилині Х. Корреа забив третій гол «Інтера», створивши комфортне становище. Однак «Бенфіка» не здавалася і відповіла чотирма швидкими замінами. Рафа Сілва був замінений на П. Мусу, Чікіньо замінив Ж. Невеша, Ф. Дімарко вийшов замість Р. Госенса, а А. Бастоні був замінений на Д. Д’Амброзіо. На 81-й хвилині П. Муса отримав жовту картку. Незважаючи на цю невдачу, «Бенфіка» продовжувала йти вперед і зуміла забити два пізніх голи. На 86-й хвилині Антоніо Сілва знайшов крапку в матчі, а на 90-й хвилині П. Муса забив свій другий гол у матчі, зрівнявши рахунок 3:3. Після фінального свистка обидві команди були змушені задовольнятися нічиєю, а «Інтер» залишився жалкувати про втрачені можливості в другому таймі. Це був чудовий матч, який продемонстрував напружену боротьбу в Лізі чемпіонів УЄФА.