Баварія — Ман.Сіті — 1:1. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-04-20 00:02 19 квітня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Баварія (Мюнхен) і Ман.Сіті (Англія). ... Баварія — Ман.Сіті — 1:1. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

19 квітня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Баварія (Мюнхен) і Ман.Сіті (Англія).

Баварія - Ман.Сіті - 1:1. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистикаБаварія - Ман.Сіті - 1:1. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

Ліга чемпіонів

Баварія (Мюнхен) — Ман.Сіті (Англія) — 1:1 (0:0)
Голи: Дж. Кімміч (83) — Голанд (57)

Попередження: Канселу (11), Упамекано (35), Ederson (44), Я. Гюндоган (45+2), Дж. Кімміч (45+2), Аке (54), Павар (60), А. Лапорт (86), (88).

Огляд матчу Баварія — Ман.Сіті:

Мюнхенська «Баварія» і «Манчестер Сіті» зустрілися в довгоочікуваному матчі Ліги чемпіонів УЄФА на «Альянц Арені». У матчі обидві сторони були рівні, і жодна з команд не змогла вийти з глухого кута в першому таймі. Матч почався бурхливо, коли гравець «Баварії» Ж. Кансело отримав жовту картку на 11-й хвилині. Справи у «Баварії» пішли не краще: Т. Тухель і Д. Упамекано також отримали жовті картки на 18-й і 35-й хвилинах відповідно.

Перед самою перервою у «Манчестер Сіті» був шанс вийти вперед, але Е. Гааланд промахнувся з пенальті на 38-й хвилині. Едерсон та І. Гюндоган отримали жовті картки за «Манчестер Сіті», а Й. Кімміх — за «Баварію» в доданий час першого тайму. У другому таймі «Манчестер Сіті» вийшов уперед: Н. Аке отримав жовту картку на 54-й хвилині, а Е. Гааланд спокутував свою провину, забивши гол на 57-й хвилині. На 60-й хвилині жовту картку отримав гравець «Баварії» Б. Павар, а на 63-й хвилині господарі здійснили дві заміни: С. Мане і А. Девіс замінили Л. Сане і Ж. Кансело відповідно. Манчестер Сіті" зробив власну заміну на 66-й хвилині: Н. Аке замінив А. Лапорта. Мюнхенська «Баварія» зробила шквал замін на 71-й хвилині: Е. М. Чупо-Мотінг і Я. Мусіала замінили М. Теля і Т. Мюллера відповідно. Потім, на 77-й хвилині, у ворота «Баварії» було призначено пенальті, який реалізував Й. Кімміх. На 84-й хвилині «Манчестер Сіті» зробив останню заміну: Е. Хааланд був замінений на Х. Альвареса. А. Лапорт отримав жовту картку за «Манчестер Сіті» на 86-й хвилині, а Т. Тухель і Я. Станішич отримали жовті картки за «Баварію» на 87-й та 88-й хвилинах відповідно. На 88-й хвилині замість К. Вокера був замінений гравець «Манчестер Сіті» К. Де Брюйне. Матч закінчився тим, що обидві команди забили по одному голу, і завершився внічию 1:1. Незважаючи на нічийний результат, матч вийшов захопливим, обидві команди продемонстрували на полі свою майстерність і атакувальну майстерність. Командам «Баварія» і «Манчестер Сіті» необхідно перегрупуватися і підготуватися до майбутніх матчів у Лізі чемпіонів УЄФА.