Ворскла — Металіст — 3:2. Чемпіонат України, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-22 15:00 22 квітня відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Ворскла (Полтава) і ... Ворскла — Металіст — 3:2. Чемпіонат України, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

22 квітня відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Ворскла (Полтава) і Металіст (Харків).

Ворскла - Металіст - 3:2. Чемпіонат України, 22-й тур. Огляд матчу, статистикаВорскла - Металіст - 3:2. Чемпіонат України, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат України, 22-й тур

Ворскла (Полтава) — Металіст (Харків) — 3:2 (3:1)
Голи: Т. Сефері (26), Феліпе Родрігес (45+3), Т. Сефері (45+1) — Бойчук (9), Романюк (82)

Предупредження: P. Isenko (8), Порох (18), О. Мізюк (26), Ю. Демченко (45), Бойчук (55), R. Lopes (79), Ралюченко (86)

Огляд матчу Ворскла — Металіст:

Полтавська «Ворскла» і харківський «Метал» зустрілися в матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Ворскла» ім. Олексія Бутовського. Гра проходила в напруженій боротьбі, обидві команди наполегливо боролися за перемогу. На 8-й хвилині матчу гравець полтавської «Ворскли» П. Ісенко отримав жовту картку за фол. Через хвилину харківський «Метал» було призначено пенальті, і Б. Бойчук, вийшовши на ударну позицію, зробив рахунок 1:0 на користь своєї команди. На 18-й хвилині гравець харківського «Металу» Б. Порох отримав жовту картку, а на 26-й хвилині жовту картку отримав О. Мізюк. Настала черга полтавської «Ворскли» виконати пенальті, який реалізував Т. Сефері і забив гол, зрівнявши рахунок. Обидві команди продовжували боротися, і на 30-й хвилині Д. Єрмолов отримав жовту картку за харківський «Метал». На жаль для полтавської «Ворскли», вони пропустили свій другий пенальті у грі — Сефері влучив у поперечину. На останніх хвилинах першого тайму Ю. Демченко заробив жовту картку, і полтавська «Ворскла» отримала ще один пенальті, який реалізував Сефері і забив гол, вивівши свою команду вперед.

Полтавська «Ворскла» продовжувала набирати обертів, і перед самим свистком на перерву Феліпе Родрігес забив гол. На початку другого тайму харківський «Метал» здійснив дві швидкі заміни: Ю. Демченка замінив М. Багачанський, а О. Чидомир вийшов замість С. Панасенка. На 55-й хвилині гравець харківського «Металу» Б. Бойчук заробив чергову жовту картку, а через чотири хвилини його замінили на Р. Коррала. Полтавська «Ворскла» також зробила заміну на 67-й хвилині: А. Челядін замінив Р. Лопеса. На 72-й хвилині харківський «Метал» ввів у гру Ю. Картушова замість Ю. Рязанцева. На 79-й хвилині гравець полтавської «Ворскли» Р. Лопес отримав жовту картку. Однак харківський «Метал» продовжував чинити опір, і на 82-й хвилині Ю. Романюк забив гол, зробивши рахунок 3:2. На 86-й хвилині жовту картку отримав А. Ралюченко з «Металу», а Феліпе Родрігес отримав жовту картку за полтавську «Ворсклу» в компенсований час. Незважаючи на пізній натиск харківського «Металу», полтавська «Ворскла» втримала перемогу з рахунком 3:2. Команди видали захопливий матч, обидві сторони демонстрували бойовий дух протягом усієї гри.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Рух — Ворскла, Металіст — Динамо.