Лестер — Вулверхемптон — 2:1. Чемпіонат Англії, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-22 19:05 22 квітня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Лестер (Англія) і ... Лестер — Вулверхемптон — 2:1. Чемпіонат Англії, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

22 квітня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Лестер (Англія) і Вулверхемптон (Англія).

Лестер - Вулверхемптон - 2:1. Чемпіонат Англії, 32-й тур. Огляд матчу, статистикаЛестер - Вулверхемптон - 2:1. Чемпіонат Англії, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Англії, 32-й тур

Лестер (Англія) — Вулверхемптон (Англія) — 2:1 (1:1)
Голи: К. Хіанач (36), Кастань (75) — Кунья (13)

Попередження: Хосе Са (34), Тоті (42), Сумаре (60), Кунья (65)

Огляд матчу Лестер — Вулверхемптон:

Це був захопливий матч Прем’єр-ліги між двома командами вищого рівня, «Лестером» і «Вулвз», що проходив на стадіоні «Кінг Пауер». Гра почалася з того, що «Вовки» повели в рахунку, коли М. Кунья забив гол на 13-й хвилині. Лестер спробував швидко відігратися, але не зміг забити до 36-ї хвилини, коли К. Іхеаначо було призначено пенальті, який він успішно реалізував, знову зрівнявши рахунок. Перша половина гри закінчилася тим, що обидві команди забили по одному голу, а рахунок зрівнявся — 1:1. Однак у другій половині матчу «Лестер» вийшов на заміну сильнішим. На 46-й хвилині «Лестер» випустив Дж. Варді замість К. Дьюсбері-Холла, а «Вовки» випустили М. Леміну замість Р. Невеша. Ці дві заміни допомогли переломити хід матчу на користь «Лестера».

У другому таймі «вовки» продовжили робити заміни, але саме гол Т. Кастаньї на 75-й хвилині переламав ситуацію і вивів «Лестер» уперед. Вовки" щосили намагалися зрівняти рахунок, але захист «Лестера» тримався стійко. Ближче до кінця матчу обидві команди зробили безліч замін, щоб спробувати змінити результат гри. І все ж «Лестер» вийшов вперед: підсумковий рахунок 2:1 на їхню користь. Цей результат дозволив «Лестеру» піднятися вгору по турнірній таблиці і наблизитися до фінішу в четвірці найсильніших, в той час як «Вулвз» опустилися ще нижче. Загалом, це був напружений і захопливий матч, у якому обидві команди показали свою найкращу гру. Вболівальники на стадіоні «Кінг Пауер» стали свідками гри, яка продемонструвала все найкраще, що є у футболі Прем’єр-ліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лідс — Лестер, Вулверхемптон — Кр-л Пелас.