Львів — Металіст 1925 — 0:2. Чемпіонат України, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-23 15:00 23 квітня відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Львів (Львів) і ... Львів — Металіст 1925 — 0:2. Чемпіонат України, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

23 квітня відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Львів (Львів) і Металіст 1925 (Харків).

Львів - Металіст 1925 - 0:2. Чемпіонат України, 22-й тур. Огляд матчу, статистикаЛьвів - Металіст 1925 - 0:2. Чемпіонат України, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат України, 22-й тур

Львів (Львів) — Металіст 1925 (Харків) — 0:2 (0:1)
Голи: Бичек (26), Капінус (84)

Попередження: I. Svrznjak (9), E. Ткачук (64), H. Fernandes (67)

Огляд матчу Львів — Металіст 1925:

Цього дня на стадіоні СКІФ львів’яни зустрічалися з харківським «Металістом 1925» у рамках Прем’єр-ліги. Незважаючи на те, що ми не знаємо ні дати, ні туру цього матчу, ми можемо підтвердити, що харківський «Металіст 1925» здобув впевнену перемогу з рахунком 2:0. Перша половина гри закінчилася з перевагою харківського «Металіста 1925» в один м’яч після того, як на 26-й хвилині К. Бичек зумів влучити у площину воріт. Однак у другому таймі обидві команди зробили низку замін, намагаючись переломити хід гри на свій бік. На 61-й хвилині харківський «Металіст 1925» замість К. Бичека, який забив гол, випустив А. Чирука Юрійовича, а В. Дмитренка замінив А. Ременюка.

У львів’ян І. Свржняк був замінений на А. Есеолу, а О. Дитятьєв — на Р. Никитюка. Під час матчу також лунали жовті картки, які отримали львів’яни І. Сврзняк і Х. Фернандеш на 9-й і 67-й хвилинах відповідно. На 64-й хвилині жовту картку отримав і гравець харківського «Металіста 1925» Е. Ткачук. Наприкінці матчу відбулися заміни: Д. Кравченко і Б. Вачиберадзе замінили Ю. Мартинюка та О. Ткачука. Ю. Мартинюка та О. Ткачука на 68-й хвилині у харківського «Металіста 1925», а у львів’ян замість Б. Мишенка та С. Сімініна вийшли В. Бу Буфет. Сімініна вийшли В. Бугай і М. Сасовський. Лише на 81-й хвилині харківський «Металіст 1925» забив свій другий гол у матчі. Капінуса в сітку воріт. Це стало останнім цвяхом у кришку труни для львів’ян, бо гра закінчилася з рахунком 2:0 на користь харківського «Металіста 1925». Загалом обидві команди вели запеклу боротьбу, але харківський «Металіст 1925» у підсумку виявився на висоті. Вболівальники команди-переможниці були б щасливі, що їхня команда здобула всі три очки, а вболівальники команди-переможниці залишилися розчаровані.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Верес — Львів, Минай — Металіст 1925.