Емполі — Інтер — 0:3. Чемпіонат Італії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-23 15:30 23 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Емполі (Італія) та ... Емполі — Інтер — 0:3. Чемпіонат Італії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

23 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Емполі (Італія) та Інтер (Мілан).

Емполі - Інтер - 0:3. Чемпіонат Італії, 31-й тур. Огляд матчу, статистикаЕмполі - Інтер - 0:3. Чемпіонат Італії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Італії, 31-й тур

Емполі (Італія) — Інтер (Мілан) — 0:3 (0:0)
Голи: Лукаку (48), Лукаку (76), Lautaro Martínez (88)

Попередження: Ф. Парізі (32), Барелла (81)

Огляд матчу Емполі — Інтер:

Матч між «Емполі» та «Інтером» був захопливим поєдинком із великою кількістю драматизму та екшену. Перший тайм пройшов у напруженій боротьбі, обидві команди створювали моменти, але не змогли реалізувати їх у голи. У перерві рахунок залишився 0:0, і «Емполі» хотів скористатися перевагою свого поля і домогтися перемоги. Однак першим вдарив «Інтер», лише через три хвилини після початку другого тайму. Бельгійський нападник Ромелу Лукаку ударом повз воротаря «Емполі» відкрив рахунок. Цей ранній гол надав «Інтеру» імпульс, необхідний для того, щоб домінувати в матчі та здобути комфортну перемогу. «Емполі» спробував повернутися в гру, зробивши дві швидкі заміни на 65-й хвилині. Однак саме заміни «Інтера» виявилися ефективними: Рафаель Белланова та Хоакін Корреа одразу ж справили ефект. Другий гол «Інтер» забив на 76-й хвилині, і знову завдяки Лукаку, який мав день на полі проти захисту «Емполі».

Тренер «Інтера» Сімоне Індзагі продовжив тасувати склад, зробивши ще дві заміни на 77-й хвилині. Емполі відчайдушно намагався врятувати хоч щось у цьому матчі: нападник Франческо Капуто вийшов на заміну на 80-й хвилині. Однак це було надто пізно: «Інтер» оформив свою перемогу пізнім голом аргентинського нападника Лаутаро Мартінеса на 88-й хвилині. Підсумковий рахунок 3:0 був справедливим відображенням матчу, оскільки «Інтер» домінував на останніх стадіях. Матч проходив на «Стадіо Карло Кастеллані», який є домашнім полем для «Емполі». Незважаючи на перевагу господарів, «Емполі» не зміг скористатися своїми шансами і поступився «Інтеру». Матч був важливий для обох сторін, оскільки є частиною престижної ліги Серії А. «Емполі» необхідно поліпшити свою гру в обороні, якщо вони хочуть конкурувати з провідними командами ліги. З іншого боку, «Інтер» буде задоволений своїм виступом, який дозволить йому добре підготуватися до майбутніх матчів у лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Сассуоло — Емполі, Інтер — Лаціо.