Борнмут — Вест Гем — 0:4. Чемпіонат Англії, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-23 18:00 23 квітня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Борнмут (Англія) і ... Борнмут — Вест Гем — 0:4. Чемпіонат Англії, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

23 квітня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Борнмут (Англія) і Вест Гем (Лондон).

Борнмут - Вест Гем - 0:4. Чемпіонат Англії, 32-й тур. Огляд матчу, статистикаБорнмут - Вест Гем - 0:4. Чемпіонат Англії, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Англії, 32-й тур

Борнмут (Англія) — Вест Гем (Лондон) — 0:4 (0:3)
Голи: Михайло Антоніо (5), Пакета (12), Райс (43), Пабло Форнальс (72)

Предупредження: К. Мур (48), Н. Агерд (56), L. Фабіанскі (67)

Огляд матчу Борнмут — Вест Гем:

На футбольних вболівальників чекав дуже цікавий матч Прем’єр-ліги, коли «Борнмут» приймав «Вест Гем» на стадіоні «Віталіті». Хоча господарі поля розпочали гру впевнено, невдовзі «Вест Гем» взяв себе в руки і забив кілька вражаючих голів. Перший гол у матчі відбувся на п’ятій хвилині, коли гравець «Вест Гема» М. Антоніо зумів прослизнути повз захист «Борнмута» і забити гол. Другий гол у матчі відбувся через сім хвилин, цього разу завдяки Л. Пакеті, який продемонстрував вражаючий контроль м’яча, перш ніж відправити м’яч у сітку. Після цих двох перших голів «Борнмут» став виглядати хитко, і ситуація тільки погіршилася, коли на 43-й хвилині Д. Райс забив третій гол «Вест Гема» в матчі. Щоб спробувати переломити ситуацію, на початку другого тайму «Борнмут» випустив Дж. Ротвелла замість К. Мура. Однак ситуація не виглядала багатообіцяючою для господарів поля, і незабаром К. Мур отримав жовту картку. За кілька хвилин жовту картку отримав і гравець «Вест Гема» Н. Агуерда.

Борнмут спробував зробити нові зміни на 61-й хвилині, випустивши А. Сміта, Р. Крісті та Л. Келлі замість Дж. Ентоні, Д. Ваттари та М. Віни відповідно. Однак цього було недостатньо, щоб зупинити «Вест Гем», який продовжував домінувати на полі. Ба більше, на 72-й хвилині «Вест Гему» вдалося забити ще один гол, цього разу завдяки П. Форналсу. Форналсу. Борнмут продовжував вносити зміни по ходу матчу: на 75-й хвилині замість Л. Кука вийшов Дж. Лерма. Вест Гем також зробив кілька замін, випустивши Дж. Боуена замість М. Корне на 76-й хвилині, Л. Пакете замість Ф. Даунса на 77-й хвилині і В. Куфаля замість Т. Керера на 83-й хвилині. Незважаючи на те, що «Вест Гем» домінував протягом усього матчу, вони ледь не забили п’ятий гол на 90-й хвилині, але його не зарахували через офсайд у М. Корнета. У підсумку матч закінчився з рахунком 0:4 на користь «Вест Гема». Уболівальники обох команд, безсумнівно, детально аналізуватимуть матч, намагаючись зрозуміти, що можна було зробити по-іншому. Поки ж «Вест Гем» може насолоджуватися переконливою перемогою, а «Борнмуту» необхідно перегрупуватися і почати планувати свої подальші дії.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Саутгемптон — Борнмут, Вест Гем — Ліверпуль.