Ньюкасл — Тоттенгем — 6:1. Чемпіонат Англії, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-23 18:03 23 квітня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ньюкасл (Англія) і ... Ньюкасл — Тоттенгем — 6:1. Чемпіонат Англії, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

23 квітня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ньюкасл (Англія) і Тоттенхем (Лондон).

Ньюкасл - Тоттенхем - 6:1. Чемпіонат Англії, 32-й тур. Огляд матчу, статистикаНьюкасл - Тоттенхем - 6:1. Чемпіонат Англії, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Англії, 32-й тур

Ньюкасл (Англія) — Тоттенгем (Лондон) — 6:1 (5:0)
Голи: Дж. Мерфі (2), Джоелінтон (6), Дж. Мерфі (9), Ісак (19), Ісак (21), К. Вілсон (67) — Кейн (49)

Попередження: Кулусевскі (28), (34), Ромеро (74)

Огляд матчу Ньюкасл — Тоттенгем:

Ньюкасл Юнайтед розгромив Тоттенгем Готспур завдяки неймовірній грі в першому таймі, здобувши перемогу з рахунком 6:1 у матчі Прем’єр-ліги на Сент-Джеймс Парк. У перерві рахунок був 5:0 на користь «сороків», а «шпори» ніяк не могли знайти відповідь. Початок матчу для «Ньюкасла» був просто казковим: Джейкоб Мерфі вже на другій хвилині блискучим голом вивів їх уперед. Через чотири хвилини Жоелінтон подвоїв перевагу розумним ударом, а на дев’ятій хвилині Мерфі забив свій другий гол. Натиск продовжився, і Александр Ісак забив двічі на 19-й і 21-й хвилинах, зробивши рахунок 5:0. Тоттенгем був приголомшений і нічого не міг зробити у відповідь. Менеджер «шпор» зробив заміну, замінивши захисника Давінсона Санчеса на П’єра-Еміля Хойбйорга на 23-й хвилині, але це мало що змінило. Гості продовжували боротися, і Деян Кулусевскі та Олівер Скіпп отримали жовті картки в першому таймі.

Другий тайм почався з того, що капітан «Тоттенхема» Уго Льоріс замінив Фостера у воротах. Заміна, схоже, подіяла, оскільки Гаррі Кейн відіграв один м’яч лише за чотири хвилини до кінця другого тайму. Ньюкасл негайно відреагував двома швидкими замінами, випустивши Каллума Вілсона і Мігеля Альмірона замість Ісака і Мерфі. Вілсон забив уже через хвилину після виходу на поле. На 70-й хвилині «Ньюкасл» зробив ще дві заміни, випустивши Бруно Гімараеша і Кірана Тріпп’єра, а «Тоттенгем» випустив Арнаута Данжуму замість Кулусевскі. Крістіан Ромеро був вилучений за фол на 74-й хвилині, а через хвилину «Ньюкасл» випустив Фабіана Шара замість Джамала Ласкеллеса. Наприкінці гри «Тоттенгем» зробив заміну: на 83-й хвилині Сон Хин-Мін замінив Річарлісона. Незважаючи на пропущений гол у другому таймі, «Ньюкасл», який продемонстрував чудову гру в першому таймі, забезпечив собі всі три очки.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Евертон — Ньюкасл, Тоттенгем — Ман.Юнайтед.