Ніцца — Клермон — 1:2. Чемпіонат Франції, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-23 18:09 23 квітня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ніцца (Франція) і ... Ніцца — Клермон — 1:2. Чемпіонат Франції, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

23 квітня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ніцца (Франція) і Клермон (Франція).

Ніцца - Клермон - 1:2. Чемпіонат Франції, 32-й тур. Огляд матчу, статистикаНіцца - Клермон - 1:2. Чемпіонат Франції, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Франції, 32-й тур

Ніцца (Франція) — Клермон (Франція) — 1:2 (1:1)
Голи: Г. Лаборде (41) — М. Сарачевич (37), Хауї (83)

Предупредження: Мелвін Бард (30), Максиміліано Кофріз (49), Греджон Кієй (75)

Огляд матчу Ніцца — Клермон:

Футбольний матч між командами «Ніцца» і «Клермон Фут» був одним із найочікуваніших матчів Ліги 1. Матч проходив на стадіоні Allianz Riviera, і за ним з нетерпінням спостерігали любителі футболу з усього світу. Незважаючи на рівні шанси обох команд, очікувалося, що матч виявиться результативним. У першій половині матчу обидві команди йшли нога в ногу в пошуках вирішального гола. Події почалися лише на 30-й хвилині, коли гравець «Ніцци» М. Барда отримав жовту картку. Під кінець часу і за рівного рахунку 0:0, саме Мухаммед Чам з команди «Клермон Фут» зумів вийти з глухого кута, забивши гол на 37-й хвилині. Однак «Ніцца» не хотіла дозволити «Клермон Фут» так просто взяти матч під свій контроль. Лише через чотири хвилини Г. Лаборд зумів зрівняти рахунок на користь «Ніцци», зробивши рахунок 1:1. Коли в перерві рахунок зрівнявся, обидві команди знали, що їм доведеться глибоко копати, щоб домогтися перемоги. На початку другого тайму «Клермон Фут» зробив заміну, замінивши Ж. Аллевіна на К. О. Конате.

Ця зміна, здавалося, позитивно вплинула на команду, оскільки вона продовжувала чинити тиск на «Ніццу». Однак на 49-й хвилині «Клермон Фут» отримав жовту картку, коли був вилучений М. Кофріз. По ходу матчу обидві команди зробили кілька замін у надії знайти виграшну комбінацію. На 65-й хвилині «Ніцца» випустила Й. Ндайішіміє замість А. Ремзі та А. Менді замість Ж. Лотомба. Тим часом «Клермон Фут» ввів у гру Е. Рашані замість Ж. Бела. Час минав, напруга наростала, обидві команди почали грати агресивно, і на 75-й хвилині «Клермон Фут» отримав ще одну жовту картку, коли був вилучений Г. К’єї. Ніцца також зробила заміни: Б. Буанані вийшов замість Б. Брахімі, а К. Турам замінив Р. Барклі на 81-й хвилині. Незважаючи на всі зусилля, «Ніцца» в підсумку не змогла здобути перемогу: «Клермон Фут» зумів забити переможний гол на 83-й хвилині завдяки голу С. Гауї. Остаточний рахунок матчу — 1:2 на користь «Клермон Фут», що поклало край захоплюючому, насиченому подіями футбольному матчу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Труа — Ніцца, Клермон — Реймс.