Удінезе — Кремонезе — 3:0. Чемпіонат Італії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-23 18:11 23 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Удінезе (Італія) і ... Удінезе — Кремонезе — 3:0. Чемпіонат Італії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

23 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Удінезе (Італія) і Кремонезе (Італія).

Удінезе - Кремонезе - 3:0. Чемпіонат Італії, 31-й тур. Огляд матчу, статистикаУдінезе - Кремонезе - 3:0. Чемпіонат Італії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Італії, 31-й тур

Удінезе (Італія) — Кремонезе (Італія) — 3:0 (3:0)
Голи: Л. Самарджич (2), Перес (27), Ісаак Успіх (36)

Попередження: Л. Сернікола (26), Л. Самарджич (47), Фелікс Афена-Гян (63), Арслан (78), Е. Валері (88)

Огляд матчу Удінезе — Кремонезе:

«Удінезе» здобув комфортну перемогу в матчі Серії А проти «Кремонезе» на стадіоні «Дачія Арена». Рахунок 3:0 у перерві задав тон усьому матчу, а рахунок першого тайму залишився незмінним — 3:0. «Удінезе» відмінно почав матч: Л. Самарджич забив гол на 2-й хвилині матчу. Цей перший гол задав тон домінуванню «Удінезе» протягом усього першого тайму. На 27-й хвилині Н. Перес забив ще один гол, збільшивши свою перевагу. Лише за 9 хвилин І. Успіх забив третій і останній гол «Удінезе» в матчі. Перший тайм не обійшовся без драми: на 26-й хвилині жовту картку отримав Л. Сернікола з «Кремонезе». Л. Самарджич з «Удінезе» також отримав жовту картку на 47-й хвилині. Але саме «Удінезе» зробив найбільше змін у матчі, зробивши 3 заміни тільки в першому таймі. І. Успіх був вилучений на 42-й хвилині та замінений на Бето.

Кремонці також зробили кілька змін під час матчу: Ф. Цаджута замінив Ф. Афена-Г’ян на 44-й хвилині. Потім Л. Сернікола був замінений на Е. Айву, а М. Кастаньєтті був замінений на Д. Окереке на 47-й хвилині. На 60-й хвилині «Кремонезе» зробив ще одну заміну, випустивши К. Дессерса замість Г. Квальяти. На 63-й хвилині гравець «Кремонезе» Ф. Афена-Г’ян також отримав жовту картку. «Удінезе» провів кілька замін під час матчу: на 65-й хвилині Л. Самарджич був вилучений з поля і замінений на Т. Арслана. Родріго Бекао також був замінений на А. Масіну на 84-й хвилині. К. Ехізібуе вийшов замість Ф. Ебоселе на тій самій хвилині. На 85-й хвилині «Удінезе» зробив останню заміну: Р. Перейра вийшов замість С. Перейра вийшов замість С. Пафунді. На 88-й хвилині жовту картку отримав гравець «Кремонезе» Е. Валері. Домінуюча гра «Удінезе» в першому таймі забезпечила їм перемогу, а «Кремонезе» не зміг їх наздогнати. Господарі будуть задоволені своєю грою, оскільки вони продовжують підніматися турнірною таблицею Серії А.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лечче — Удінезе, Кремонезе — Верона.