Фрайбург — Шальке — 4:0. Чемпіонат Німеччини, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-23 18:30 23 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Фрайбург (Німеччина) і ... Фрайбург — Шальке — 4:0. Чемпіонат Німеччини, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

23 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Фрайбург (Німеччина) і Шальке (Гельзенкірхен).

Фрайбург - Шальке - 4:0. Чемпіонат Німеччини, 29-й тур. Огляд матчу, статистикаФрайбург - Шальке - 4:0. Чемпіонат Німеччини, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Німеччини, 29-й тур

Фрайбург (Німеччина) — Шальке (Гельзенкірхен) — 4:0 (2:0)
Голи: Грегорич (7), Грегорич (35), Холер (52), Гінтер (82)

Предупредження: Дж. Уронен (45+1), Яннік Кейтель (87)

Огляд матчу Фрайбург — Шальке:

СК Фрайбург домінує над ФК Шальке 04 у матчі Бундесліги на стадіоні Європа-Парк СК Фрайбург приймав ФК Шальке 04 у матчі Бундесліги на стадіоні Європа-Парк. У матчі було продемонстровано приголомшливу майстерність футболістів СК «Фрайбург», які домінували над ФК «Шальке 04» з рахунком 4:0. Рахунок у перерві був 2:0 на користь «Фрайбурга», обидва голи забив М. Грегорич. Перший гол М. Грегорич забив на 7-й хвилині, задавши тон усьому матчу. Потім він забив другий гол на 35-й хвилині, забезпечивши «Фрайбургу» комфортну перевагу. Перед самою перервою гравець ФК «Шальке» Й. Уронен отримав жовту картку, що натякає на важчі часи для ФК «Шальке» у другому таймі. У другій половині матчу ФК «Шальке 04» здійснив дві заміни: М. Єнц і Д. Дрекслер вийшли на заміну замість Л. Граймля і М. Фрея відповідно. Однак це не поліпшило їхню гру, і Л. Холер забив третій гол за СК Фрайбург на 52-й хвилині.

На 61-й хвилині ФК «Шальке» зробив ще одну заміну, випустивши Т. Увеяна та М. Айдіна замість Я. Уронена і Х. Матриціані відповідно. Але саме СК «Фрайбург» зробив стратегічні заміни: М. Грегорич поступився місцем Н. Петерсену, а Р. Доан замінив Н. Вайсхаупта на 73-й хвилині. На 79-й хвилині обидві команди здійснили заміни: М. Бултер вийшов замість Р. Залазара у ФК «Шальке 04», а Л. Холер і В. Гріфо замість М. Роля і Чон Ву-Йеонга, відповідно, у СК «Фрайбург». Незважаючи на те, що ФК «Шальке 04» зробив останню заміну на 86-й хвилині, саме СК «Фрайбург» забив останній гол у матчі на 82-й хвилині, коли М. Гінтер влучив у сітку воріт. Матч закінчився з двома жовтими картками: Ю. Кейтель отримав жовту картку за «Фрайбург» на 87-й хвилині, а Д. Латца — за «Шальке 04» на 90-й хвилині. Насамкінець слід зазначити, що СК «Фрайбург» домінував над ФК «Шальке 04» у матчі Бундесліги на стадіоні «Європа-Парк». Їхня командна робота, стратегічні заміни та блискуча майстерність М. Грегорича і захисту команди були неперевершеними, що призвело до перемоги над ФК «Шальке 04» з рахунком 4:0.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Кельн — Фрайбург, Шальке — Вердер.