Байєр — РБ Лейпциг — 2:0. Чемпіонат Німеччини, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-23 20:30 23 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Байєр (Леверкузен) і ... Байєр — РБ Лейпциг — 2:0. Чемпіонат Німеччини, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

23 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Байєр (Леверкузен) і РБ Лейпциг (Німеччина).

Байєр - РБ Лейпциг - 2:0. Чемпіонат Німеччини, 29-й тур. Огляд матчу, статистикаБайєр - РБ Лейпциг - 2:0. Чемпіонат Німеччини, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Німеччини, 29-й тур

Байєр (Леверкузен) — РБ Лейпциг (Німеччина) — 2:0 (1:0)
Голи: Гложек (40), Амірі (86)

Предупредження: Собослаї (67), М. Сімакан (70), П’єро Інкапі (70), Хайдара (71), Лаймер (75), Х. Алонсо (84), Собослаї (85), Амірі (87), Р. Андрич (89)

Огляд матчу Байєр — РБ Лейпциг:

Леверкузенський «Байєр» продемонстрував вражаючу гру, перемігши «РБ Лейпциг» із рахунком 2:0 у матчі Бундесліги, що відбувся на «БайАрені». Уже в перерві леверкузенський «Байєр» вийшов уперед завдяки голу, забитому А. Глозеком на 40-й хвилині. У другому таймі «РБ Лейпциг» спробував відігратися і зробив дві заміни: К. Кампль був замінений на К. Нкунку. Нкунку, а М. Хальстенберг — на М. Сімакана. Однак їхнім зусиллям завадила жовта картка, отримана Д. Собослаєм на 67-й хвилині, а невдовзі після цього ще два гравці «РБ Лейпциг» отримали жовті картки. Леверкузенський «Байєр» скористався ситуацією і зробив власні заміни: А. Глозек був замінений на С. Азмуна. Азмуна, а М. Діабі — на Н. Амірі.

Саме Амірі оформив перемогу леверкузенського «Байєра», забивши пенальті на 86-й хвилині після червоної картки, отриманої Д. Собослаєм. Собослаєм. Загалом у матчі було видано 6 жовтих карток, по одній отримали гравці леверкузенського «Байєра» П. Хінкапі та лейпцизького «РБ Лейпциг» К. Лаймер. Р. Андрич, Н. Амірі, X. Алонсо та Д. Собошлай також отримали жовті картки. Перемога стала довгоочікуваною для леверкузенського «Байєра», який у попередньому матчі зазнав поразки. З іншого боку, «РБ Лейпциг» прагнутиме відігратися після цієї поразки, адже на них чекає наступний матч Бундесліги. Загалом, це був напружений матч, у якому обидві команди показали хорошу боротьбу, а Байєр Леверкузен зумів вийти вперед.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Уніон — Байєр, РБ Лейпциг — Хоффенхайм.