Мілан — Лечче — 2:0. Чемпіонат Італії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-23 21:00 23 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Мілан (Італія) і ... Мілан — Лечче — 2:0. Чемпіонат Італії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

23 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Мілан (Італія) і Лечче (Італія).

Мілан - Лечче - 2:0. Чемпіонат Італії, 31-й тур. Огляд матчу, статистикаМілан - Лечче - 2:0. Чемпіонат Італії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Італії, 31-й тур

Мілан (Італія) — Лечче (Італія) — 2:0 (1:0)
Голи: Леао (40), Леао (75)

Предупредження: Малік Тіо (27)

Огляд матчу Мілан — Лечче:

AC Milan приймав Лечче в матчі Серії А, що проходив на стадіоні «Джузеппе Меацца». Рахунок у перерві був 1:0 на користь господарів поля, і вони здобули перемогу над суперником із рахунком 2:0. На 27-й хвилині гравець «Мілана» М. Тіав отримав жовту картку. Перший гол у матчі відбувся на 40-й хвилині, коли гравець «Мілана» Р. Леао забив гол у ворота господарів. Це був єдиний гол, забитий у першому таймі, і на перерву «Мілан» пішов із рахунком 1:0. На 59-й хвилині «Мілан» зробив першу заміну: М. Тіав був замінений на С. К’яєра.

Хвилиною пізніше замість А. Салемакерса у складі «Мілана» з’явився Я. Мессіас, а С. Тоналі замінив І. Беннасера. Лечче також зробив дві заміни на 66-й хвилині: Ф. Ді Франческо замінив Г. Стрефецца, а А. Сісай вийшов замість Й. Фолькерлінга Перссона. Р. Леао забив свій другий гол у матчі на 75-й хвилині, збільшивши перевагу «Мілана» до 2:0. Лечче зробив третю заміну на 77-й хвилині: А. Блін був замінений на Х. Гонсалеса. AC Milan також зробив дві заміни на 78-й хвилині: Р. Леао замінив Д. Леао замінив Д. Орігі, а Б. Діас вийшов замість А. Вранкса. Лечче зробив дві останні заміни на 80-й хвилині: Л. Банда був замінений на І. Малеха, а В. Джендрі вийшов замість С. Романьолі. У підсумку, ранньої переваги AC Milan виявилося достатньо, і вони здобули перемогу над Лечче з рахунком 2:0 у цьому матчі Серії А.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Рома — Мілан, Лечче — Удінезе.