Дніпро-1 — Рух — 3:2. Чемпіонат України, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-24 15:00 24 квітня відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Дніпро-1 (Дніпро) і ... Дніпро-1 — Рух — 3:2. Чемпіонат України, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

24 квітня відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Дніпро-1 (Дніпро) і Рух (Львів).

Дніпро-1 - Рух - 3:2. Чемпіонат України, 22-й тур. Огляд матчу, статистикаДніпро-1 - Рух - 3:2. Чемпіонат України, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат України, 22-й тур

Дніпро-1 (Дніпро) — Рух (Львів) — 3:2 (2:2)
Голи: Э. Сарапі (9), Довбик (27), І. Когут (90+3) — Таллес (33), Климчук (38)

Предупредження: Кітела (11), Бланко (15), O. Dovgy (53), О. Пихаленок (79), І. Когут (84)

Огляд матчу Дніпро-1 — Рух:

У матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Авангард» «Дніпро-1» зустрічався з «Рухом Винним». Це була напружена гра, в якій обидві команди наполегливо боролися за перемогу з рахунком 2:2 у перерві. Гра розпочалася з першого голу гравця «Дніпра-1» Є. Сарапія на 9-й хвилині. Рух Винників швидко відповів на це: А. Кітела отримав жовту картку, а Таллес забив гол на 33-й хвилині. Потім вони вирвалися вперед завдяки голу Ю. Климчука на 38-й хвилині. Однак «Дніпро-1» завдав удару у відповідь: А. Довбик із пенальті на 27-й хвилині знову зрівняв рахунок. Перший тайм закінчився з рівним рахунком 2:2, залишивши всі сили на другий тайм. У другому таймі обидві команди провели низку замін.

Рух Винний замінив А. Кітела на Р. Ляха на 46-й хвилині, а О. Довгий на Д. Підгурського на 61-й хвилині. У «Дніпра-1» на 62-й хвилині Р. Матарріта замінив О. Назаренка, а Пеглоу — В. Рубчинського. Незважаючи на те, що обидві команди зробили зміни, у підсумку перевага виявилася на боці «Дніпра-1». Вони зробили ще дві заміни: Д. Бланко замінив І. Когут, а В. Адамюк — Хайнера на 80-й хвилині. У підсумку саме Когут завершив перемогу «Дніпра-1» голом на 90-й хвилині, зробивши остаточний рахунок 3:2 на свою користь. Загалом, це була напружена гра між двома талановитими командами. У підсумку «Дніпро-1» продемонстрував свою силу і рішучість, здобувши важливу перемогу в Прем’єр-лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Інгулець — Дніпро-1, Рух — Ворскла.