Кадіс — Осасуна — 0:1. Чемпіонат Іспанії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-25 22:35 25 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Кадіс (Іспанія) і ... Кадіс — Осасуна — 0:1. Чемпіонат Іспанії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

25 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Кадіс (Іспанія) і Осасуна (Памплона).

Кадіс - Осасуна - 0:1. Чемпіонат Іспанії, 31-й тур. Огляд матчу, статистикаКадіс - Осасуна - 0:1. Чемпіонат Іспанії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Іспанії, 31-й тур

Кадіс (Іспанія) — Осасуна (Памплона) — 0:1 (0:0)
Голи: Рубен Гарсія (62)

Предупредження: М. Санчес (86)

Огляд матчу Кадіс — Осасуна:

Футбольний матч між «Кадісом» та «Осасуною» був захопливим поєдинком, який тримав уболівальників у напрузі до самого фінального свистка. Перша половина гри була досить рівною, жодна зі сторін не змогла вийти з глухого кута. У перерві рахунок був 0:0, і обидві команди прагнули отримати перевагу в другому таймі. На 31-й хвилині «Кадіс» зробив першу заміну: В. Чуст був замінений на М. Мбайє. Мета цього ходу — привнести свіжі сили в півзахист, щоб збільшити темп гри. На 48-й хвилині «Кадіс» зробив ще одну заміну: Р. Марті замінив С. Гвардіолу. Ця зміна мало вплинула на хід гри, оскільки обидві команди продовжували боротися за створення явних можливостей. На 62-й хвилині глухий кут був нарешті перерваний. Р. Гарсія з «Осасуни» забив блискучий гол і вивів свою команду вперед. Цей гол привів уболівальників у захват, оскільки вони нарешті змогли відсвяткувати перемогу над наполегливою обороною «Кадіса». Осасуна зробила першу заміну на 65-й хвилині, випустивши П. Ібаньєса замість Х. Монкайоли.

На 68-й хвилині «Кадіс» здійснив потрійну заміну: Ф. Сан-Еметеріо, Р. Собріно і Т. Бонгонда замінили А. Фернандеса, І. Алехо і А. Негредо відповідно. Однак цей хід мало що змінив у долі «Кадіса», адже вони продовжували боротися за створення моментів. На 74-й хвилині «Осасуна» провела другу заміну: І. Беніто замінив Д. Гарсію. На 83-й хвилині «Осасуна» зробила ще дві заміни: Р. Гарсія замінив А. Еззальсулі, а У. Гарсія замінив А. Ернандеса. Однак Еззальзулі був вилучений лише через дві хвилини після виходу на поле, отримавши червону картку. На 86-й хвилині гравець «Осасуни» М. Санчес отримав жовту картку, оскільки напруга почала наростати під кінець гри. У підсумку матч закінчився перемогою «Осасуни» з рахунком 1:0, залишивши «Кадіс» шкодувати про втрачені шанси. Загалом, гра являла собою напружену боротьбу двох рівних команд. Однак саме «Осасуна» змогла зломити наполегливу оборону «Кадіса» і завоювати три очки. На стадіоні «Нуево Міранділья» відбувся чудовий футбольний матч, який надовго залишиться в пам’яті вболівальників обох команд.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Кадіс — Валенсія, Осасуна — Реал С-дад.