Лідс — Лестер — 1:1. Чемпіонат Англії, 33-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-26 00:00 25 квітня відбувся один із матчів 33-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Лідс (Англія) і ... Лідс — Лестер — 1:1. Чемпіонат Англії, 33-й тур. Огляд матчу, статистика

25 квітня відбувся один із матчів 33-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Лідс (Англія) і Лестер (Англія).

Лідс - Лестер - 1:1. Чемпіонат Англії, 33-й тур. Огляд матчу, статистикаЛідс - Лестер - 1:1. Чемпіонат Англії, 33-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Англії, 33-й тур

Лідс (Англія) — Лестер (Англія) — 1:1 (1:0)
Голи: Сіністерра (20) — J. Vardy (80)

Предупредження: Л. Айлінг (41), Родріго (45+2), Сумаре (52), Рока (53), Купер (60), Тілеманс (67)

Огляд матчу Лідс — Лестер:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги на «Елланд Роуд» «Лідс» і «Лестер Сіті» зіграли внічию 1:1, причому обидві команди кинули всі сили на боротьбу одна з одною, намагаючись завоювати три очки. У матчі було багато подій і карток, обидві сторони створили низку можливостей для взяття воріт упродовж усієї гри. Матч розпочався з того, що в «Лестера» було скасовано гол через офсайд, причому помилки припустився Й. Тілеманс. Лідс вийшов уперед на 20-й хвилині завдяки вдалому удару Л. Сіністерри. Однак невдовзі він був замінений на 32-й хвилині на К. Саммервілла. Ближче до кінця першого тайму «Лідс» почав отримувати кілька жовтих карток: Л. Ейлінг та Родріго отримали попередження до свистка. Тим часом, на 52-й хвилині Б. Сумаре отримав жовту картку за «Лестер», а потім М. Рока за «Лідс» на 53-й хвилині.

Потім Л. Купер отримав попередження за «Лідс» на 60-й хвилині. Оскільки обидві сторони прагнули перемоги, у матчі стався шквал замін. Родріго з «Лідса» був замінений на Б. Ааронсона на 68-й хвилині, а Тете та Г. Барнс із «Лестера» були замінені на Дж. Варді та П. Дака відповідно на 70-й хвилині. Заміни, схоже, окупилися для «Лестера», оскільки Варді забив добре поставлений гол на 80-й хвилині, зрівнявши рахунок 1:1. «Лестер» продовжував наполягати на перемозі в заключній стадії гри, і остання заміна в матчі — К. Іхеаначо вийшов замість Д. Праета на 82-й хвилині. Незважаючи на всі зусилля, жодна з команд не змогла домогтися перемоги, і матч закінчився внічию 1:1. Загалом, це був неймовірно конкурентний матч, у якому обидві команди проявили мужність і рішучість. У той час як «Лідс» буде розчарований тим, що не втримав перевагу, нічия буде вважатися позитивним результатом для «Лестера», який продовжує свою вражаючу форму в лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Борнмут — Лідс, Лестер — Евертон.