Минай — Металіст 1925 — 1:1. Чемпіонат України, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-29 15:00 29 квітня відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Минай (Минай) і ... Минай — Металіст 1925 — 1:1. Чемпіонат України, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

29 квітня відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Минай (Минай) і Металіст 1925 (Харків).

Минай - Металлист 1925 - 1:1. Чемпионат Украины, 23-й тур. Обзор матча, статистикаМинай - Металлист 1925 - 1:1. Чемпионат Украины, 23-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 23-й тур

Минай (Минай) — Металіст 1925 (Харків) — 1:1 (0:0)
Голи: Вітенчук (72) — М. Безуглий (52)

Попередження: М. Безуглий (3), Капінус (19), I. Gonchar (51)

Огляд матчу Минай — Металіст 1925:

У матчі Прем’єр-ліги «Минай» зустрівся з харківським «Металістом 1925» на стадіоні «Минай». Перший тайм завершився з рахунком 0:0, продемонструвавши запеклу боротьбу обох команд. У другому таймі харківський «Металіст 1925» здійснив дві важливі заміни: В. Дмитренка замінив А. Ременюк, а К. Бичек — А. Чирук Юрійович. Гра несподівано набрала обертів на 52-й хвилині, коли гравець харківського «Металіста 1925» М. Безуглий влучив у сітку воріт, вивівши свою команду вперед. Однак ця перевага була недовгою, оскільки на 56-й хвилині «Минай» здійснив шквал замін, випустивши О. Горіна замість М. Шишки, М. Гечева замість Т. Дмитрука та І. Трубочкіна замість В. Рогозинського.

Ці заміни миттєво вплинули на хід гри, і «Минай» став прагнути зрівняти рахунок. Їхні зусилля були винагороджені на 72-й хвилині, коли у ворота «Миная» було призначено пенальті, який класно реалізував В. Вітенчук. Оскільки обидві команди прагнули забити переможний м’яч, гра ставала дедалі гострішою, що призвело до того, що на 90-й хвилині жовту картку отримав гравець «Минаю» Д. Колесник. Незважаючи на кілька спроб з обох сторін, гра закінчилася з рахунком 1:1, і кожна команда задовольнялася очком. Загалом у матчі було зроблено шість замін, чотири зміни зробив харківський «Металіст 1925», три — «Минай». Це була напружена гра, обидві сторони мали рівну кількість моментів протягом усіх 90 хвилин. Результат розглядатиметься як втрачена можливість для обох команд набрати обертів у чемпіонаті.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Шахтар — Минай, Металіст 1925 — Рух.