Зоря — Чорноморець — 3:1. Чемпіонат України, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-29 15:01 29 квітня відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Зоря (Луганськ) і ... Зоря — Чорноморець — 3:1. Чемпіонат України, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

29 квітня відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Зоря (Луганськ) і Чорноморець (Одеса).

Заря - Черноморец - 3:1. Чемпионат Украины, 23-й тур. Обзор матча, статистикаЗаря - Черноморец - 3:1. Чемпионат Украины, 23-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 23-й тур

Зоря (Луганськ) — Чорноморець (Одеса) — 3:1 (2:0)
Голи: E. Герреро (16), Антюх (34), Русин (79) —

Попередження: Авагімян (19), Імереков (43), О. Васильєв (64), Бадибанга (89)

Огляд матчу Зоря — Чорноморець:

Луганська «Зоря» зустрілася з «Чорноморцем» у матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Динамо ім. Валерія Лобановського». Валерія Лобановського. У перерві рахунок був 2:1 на користь луганської «Зорі», а в основний час — 3:1. Луганська «Зоря» вийшла вперед, забивши на 16-й хвилині гол Е. Герреро. Чорноморець" відповів жовтою карткою А. Авагімяна на 19-й хвилині. Потім луганська «Зоря» збільшила свою перевагу за рахунок голу Д. Антюха на 34-й хвилині. Однак на 43-й хвилині жовту картку отримав гравець луганської «Зорі» М. Імереков. Наприкінці першого тайму «Чорноморцю» вдалося скоротити розрив у рахунку завдяки голу В. Єрмакова на 44-й хвилині. У другому таймі луганська «Зоря» провела заміну на 62-й хвилині, випустивши С. Булеца замість Д. Мишньова.

На 64-й хвилині О. Васильєв із «Чорноморця» отримав жовту картку, а на 72-й хвилині Л. Гучек був замінений на А. Штогріна. Штогріна. Надалі «Чорноморець» зробив ще дві заміни. М. Войтіховський вийшов на 78-й хвилині замість А. Авагімяна, а С. Політило замінив О. Васильєва на 80-й хвилині. Перемогу луганській «Зорі» приніс гол М. Русина на 79-й хвилині. На 83-й хвилині луганська «Зоря» провела ще дві заміни: К. Дришлюк замінив Д. Антюха, а П. Полегенько вийшов замість М. Русина. На 89-й хвилині жовту картку отримав гравець «Чорноморця» З. Бадибанга, а на 90-й хвилині луганська «Зоря» зробила останню заміну — В. Погорілий вийшов замість Е. Герреро. Загалом, луганська «Зоря» показала сильну гру і домоглася перемоги над «Чорноморцем» у цьому матчі Прем’єр-ліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Зоря — Верес, Чорноморець — Колос.