Рух — Ворскла — 1:1. Чемпіонат України, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-29 17:24 29 квітня відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Рух (Львів) і ... Рух — Ворскла — 1:1. Чемпіонат України, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

29 квітня відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Рух (Львів) і Ворскла (Полтава).

Рух - Ворскла - 1:1. Чемпионат Украины, 23-й тур. Обзор матча, статистикаРух - Ворскла - 1:1. Чемпионат Украины, 23-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 23-й тур

Рух (Львів) — Ворскла (Полтава) — 1:1 (0:0)
Голи: Климчук (90+2) — Степанюк (57)

Предупредження: Т. Сефері (45), Едсон Фернандо (64), Яворський (74), Артем Челядін (78)

Огляд матчу Рух — Ворскла:

У запеклому поєдинку Прем’єр-ліги на «Арені Львів» господарі поля «Рух Винники» зіграли внічию 1:1 із гостями — полтавською «Ворсклою». Оскільки обидві команди здобули безліч перемог і поразок у сезоні, ця гра мала стати важливою для обох клубів. У першому таймі в обох команд було мало шансів, і, незважаючи на кілька моментів в атаці, у перерві рахунок залишився 0:0. Перелом настав на 57-й хвилині, коли гравець полтавської «Ворскли» Р. Степанюк влучив у сітку воріт і вивів свою команду вперед. Але «Рух Винники» не збиралися поступатися, і подвійна заміна на 62-й хвилині внесла свіжу енергію в їхню гру. Однак їхні спроби забити наштовхнулися на жорсткий захист з боку задньої лінії полтавської «Ворскли».

На 90-й хвилині у ворота Руха Винника було призначено пенальті, який успішно реалізував Ю. Климчук, зрівнявши рахунок. У грі також відбулася серія карток і замін, а на останніх хвилинах гри за червону картку був вилучений гравець полтавської «Ворскли» С. Яворський. Незважаючи на сильну гру з обох сторін, жодна з команд не змогла домогтися перемоги до основного часу, і матч завершився у впертій боротьбі внічию. У результаті «Рух Винники» і полтавська «Ворскла» залишилися на одному рівні за кількістю очок у таблиці Прем’єр-ліги, і обидві команди, найімовірніше, будуть прагнути до вершини ліги під час сезону. Завдяки їхнім сильним виступам у цьому матчі, уболівальникам обох клубів, безсумнівно, буде на що чекати в решті частини сезону.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Металіст 1925 — Рух, Ворскла — Динамо.