Інгулець — Дніпро-1 — 0:2. Чемпіонат України, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-29 17:25 29 квітня відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Інгулець (Петрове) і ... Інгулець — Дніпро-1 — 0:2. Чемпіонат України, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

29 квітня відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Інгулець (Петрове) і Дніпро-1 (Дніпро).

Ингулец - Днепр-1 - 0:2. Чемпионат Украины, 23-й тур. Обзор матча, статистикаИнгулец - Днепр-1 - 0:2. Чемпионат Украины, 23-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 23-й тур

Інгулець (Петрове) — Дніпро-1 (Дніпро) — 0:2 (0:0)
Голи:

Предупредження: Бланко (9), І. Когут (18)

Огляд матчу Інгулець — Дніпро-1:

У довгоочікуваному матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Інгулець» господарі поля зустрілися з командою «Дніпро-1». Перша половина футбольного матчу пройшла в напруженій боротьбі, але закінчилася з нічийним рахунком 0:0. У другому таймі, однак, усе було по-іншому. Дніпро-1 взяв гру під свій контроль, і на 58-й хвилині було призначено пенальті. О. Довбик вийшов на ударну позицію і реалізував його, подарувавши «Дніпру-1» перевагу. Лише через п’ять хвилин І. Когут забив гол з відкритої гри, збільшивши перевагу «Дніпра-1» до 2:0. З цього моменту «Дніпро-1» тримав надійну оборону, не дозволяючи «Інгульцю» забити гол. У матчі було кілька жовтих карток і замін з боку обох команд.

Д. Бланко з «Дніпра-1» був вилучений на 9-й хвилині, Р. Матарріта отримав жовту картку на 53-й хвилині, а Є. Сарапій був вилучений на 60-й хвилині. Сарапій був вилучений на 60-й хвилині. О. Піхальонок із «Дніпра-1» також отримав жовту картку на 75-й хвилині. У складі «Інгульця» І. Головкіна та О. Кучеренка було замінено на В. Одарюка та Д. Резепова, а І. Когута, Д. Бланко та Р. Матарріту було замінено на В. Рубчинського, Пеглова та О. Назаренка у «Дніпра-1». В «Інгульця» замість Ю. Козиренка та О. Коробенка з’явилися А. Кухарук і М. Марусич відповідно. «Дніпро-1» зробив ще дві заміни, замінивши О. Гуцуляка та О. Піхальонка на Є. Підлепенеця та В. Танчика. Ближче до кінця матчу на 90-й хвилині був вилучений Є. Запорожець з «Інгульця». Дніпро-1 здобув перемогу з підсумковим рахунком 2:0. Обидві команди показали хорошу боротьбу, але гра «Дніпра-1» у другому таймі виявилася занадто сильною для «Інгульця». Футбольний матч Прем’єр-ліги продемонстрував справжній дух гри, коли гравці викладалися на полі повністю.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Інгулець — Кривбас, Дніпро-1 — Металіст.